100 днів Андрія Шевченка у "Динамо": радість, сльози і кров Спорт 8 грудня, 10:31
100 днів тому Андрій Шевченко повернувся в "Динамо". З тих пір були і радість, і сльози, і кров...

100 днів тому Андрій Шевченко повернувся в "Динамо". З тих пір він набрав форму, почав забивати, але були і сльози, і кров...

31 серпня: дебютний прорив

Перехід з "Челсі" був оформлений лише три дні тому. Стадіон чекав Шеву в матчі проти донецького "Металурга" і заревів в оваціях, коли той вийшов на поле після перерви. В Андрія було достатньо моментів, але бездоганно грав голкіпер гостей Дишленкович. Видно було, що партнери дружно намагаються організувати Шеві перший після повернення гол. Вже в компенсований час Андрія збили в карному майданчику, і він з "точки" таки забив, встановивши остаточний рахунок – 3:1. Газзаєв так сказав про гру Шеви: "Ми побачили, що найвища майстерність у Шевченка присутня, йому залишилося тільки вийти на свій рівень готовності".

25 вересня: розбите обличчя

На 22-й хвилині домашнього поєдинку проти "Зорі" (2:0) Шева покинув поле з закривавленим обличчям. За хвилину до цього він зіткнувся в боротьбі за м'яч із захисником суперника Дураєм, який ліктем розбив Андрію обличчя. Лікарі не зуміли зупинити кровотечу. Адже через чотири дні чекав матч з "Барсою".

29 вересня: день народження

Своє 33-річчя Андрій відзначав на "Камп Ноу" у матчі ЛЧ проти "Барселони". Напередодні Андрію наклали 6 швів, і він таки вийшов грати. Всі чекали від нього забиті м'ячі, гольові прецеденти на свій день народження у нього бували. Андрій старався, був одним з кращих у киян, але не зумів забити, а наші програли – 0:2.

4 жовтня: гол зі штрафного

Перемогу з рахунком 1:0 у напруженому матчі проти земляків з "Арсеналу" приніс Шева ефектним ударом зі штрафного. Не розучився ще Андрій забивати такі м'ячі. Тренер "Арсеналу" Олександр Заваров сказав після матчу: "Андрій, звичайно, додає. Бажаю йому всього найкращого. Гол є гол, що тут говорити".

10 жовтня: промах з "точки"

На 14-й хвилині матчу проти збірної Англії воротар англійців Грін збив Мілевського. Пенальті взявся пробивати Шевченко, але не зміг обіграти Девіда Джеймса, не влучивши у ворота. На щастя, наші не поникли і зуміли вирвати перемогу – 1:0.

14 жовтня: почин в Андоррі

Перемога над Англією відкрила нам дорогу до плей-офф відбору на ЧС-2010. Для цього треба було обіграти Андорру. У футболі не раз бувало, коли надмірне хвилювання ламало гру більш сильних команд в поєдинках з явними аутсайдерами. Гол Шеви на 22 хвилині розкрив українців, дозволивши їм здобути найбільшу перемогу в офіційних матчах – 6:0.

20 жовтня: Візит до Жозе

Зустріч Шеви з колишнім тренером "Челсі", де Андрій так і не заграв. Після матчу ЛЧ з "Інтером" (2:2) тренер господарів Жозе Моурінью зробив комплімент Андрію: "Шевченко не здивував. Андрій став грати набагато краще, ніж в останні роки. Я дійсно дуже радий за нього".

4 листопада: знову гол "Інтеру"

У матчі-відповіді проти італійців Андрій суперударом відкрив рахунок. "Це той Шева, якого ми бачили чотири роки тому. Він знову великий!" - скаже після гри Моурінью. А відвідувачі uefa.com назвали його найкращим гравцем матчу. На жаль, наші програли 1:2, втративши концентрацію на останніх хвилинах.

18 листопада: грецькі сльози

Після нульової нічиєї в Афінах у Донецьку збірна України у матчі плей-офф поступилася 0:1 Греції і залишилася за бортом ЧС-2010. Шевченко не стримував сліз після фінального свистка. Більше шансів потрапити на ЧС у нього напевно не буде.

21 листопада: українське дербі

У матчі проти "Шахтаря" Шева видав дві гольові передачі. Підсумок – 3:0. Розгром основного конкурента в чемпіонаті і гарний настрій перед візитом до Казані.

КВАРТИРА НА АНДРІЇВСЬКОМУ І ЛІТАК ПРЕЗИДЕНТА

Після повернення до Києва Шева встиг двічі змінити машину. Спочатку Андрій їздив на чорному позашляховику Mercedes (близько 100 тисяч доларів), а потім пересів на Porsche Panamera Turbo вартістю понад 200 тисяч доларів. Однак після ДТП минулого тижня, коли володар "Золотого м'яча" зіткнувся з Honda CRV дружини хокейного тренера Валерія Голдобіна, футболіст повернувся за кермо попереднього авто, яке йому підігнали до місця аварії.

Що стосується сімейного гніздечка Андрія, дружини Крістен і їх синів Джордана і Крістіана, то президент "Динамо" Ігор Суркіс пропонував Шевченку особняк у Конча-Заспі, але форвард віддав перевагу апартаментам у місті. Поки дружина підбирала оптимальний варіант, рідня динамівця оселилася в готелі "Хаятт", куди, до речі, заселиться "Барселона". Свій вибір Крістен зробила на користь квартири в історичному центрі Києва біля Андріївського узвозу. Подейкують, мова йде про будинок на вул. Десятинній, 10, в якому раніше мешкав екс-президент України Леонід Кучма. На його тильній стороні видно не передбачене у проекті будівлі віконце, яке нібито обійшлося в мільйон доларів, відданих за те, щоб дружина Кучми могла милуватися Андріївським.

При цьому левову частку часу рідня Шеви проводить в Лондоні, де у них будинок. А сам Андрій на літаку, який надає йому Ігор Суркіс, регулярно літає в Мюнхен до рекомендованого Анатолієм Тимощуком лікаря, що допомагає форварду впоратися з болем у спині.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами СпортСегодня / А.Р.
Спорт 8 грудня, 2009, 10:31 3395