2008-й рік – "золотий" рік іспанського спорту

© Архів
Спорт 25 листопада, 2008, 11:25 628 1
У 2008-му році збірні Іспанії досягли успіхів у футболі, баскетболі, тенісі, а іспанські велосипедисти виграли усі престижні велобагатоденки.

Міністр спорту Іспанії Хайме Ліссавецькі назвав нинішній рік "чарівним" для Іспанії, повідомляє Marca. В неділю в аргентинському Мар-дель-Плата збірна Іспанії виграла тенісний Кубок Девіса, обігравши господарів фіналу з рахунком 3:1.

"Це величезне свято для усіх нас, тому що Іспанія завершує цей неймовірний рік перемогою в Кубку Дэвиса. Ця перемога історична, тому що ми вперше виграли не у себе вдома. Крім того, ми змогли подолати усі труднощі – незручне покриття корту, травму Рафаеля Надаля", – сказав Ліссавецькі.

Серед гучних перемог іспанських спортсменів у 2008 році – тріумф на чемпіонаті Європи з футболу, перші місця велогонщиків Карлоса Састре ("Тур де Франс") і Альберто Контадора ("Джиро" та "Вуельта") на престижних багатоденних гонках, блискучий виступ тенісиста Рафаеля Надаля, який став цього року першою ракеткою світу і виграв Олімпіаду, "Ролан Гаррос" та Вімблдон.

Не можна не відзначити і успіх іспанських баскетболістів, які завоювали срібні медалі Олімпійських ігор у Пекіні, поступившись лише американській Dream Team.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / ТСН.ua / К.К.