42-річний Шумахер встановив черговий рекорд у Формулі-1

Міхаель Шумахер© AFP
Спорт 10 жовтня, 2011, 13:14 1830 1
Міхаель Шумахер став найстаршим гонщиком з 1970-го року, якому вдалося лідирувати в гонці Формули-1.

Легенда Формули-1 німець Міхаель Шумахер встановив ще один рекорд у королівських гонках. Пілот Mercedes GP став найстаршим гонщиком з 1970-го року, якому вдалося лідирувати в гонці.

На Гран-прі Японії Шумахер очолив пелотон у віці 42 років і 279 днів. Шуммі лідирував з 37-го по 41-е коло, фінішувавши на шостому місці.

"У Сузуці команда змогла досягти приголомшливих результатів. Ми провели весь уїк-енд у пошуках реалізації потенціалу нашого боліда, і кожен крок приводив до нових відкриттів. Я задоволений командним результатом і тим зарядом бадьорості і спраги до роботи, який отримав весь персонал у ці три дні.

Крім того, я щиро радий за свого земляка Себастьяна Феттеля, який весь сезон нікому не давав спуску і повністю заслужив свій другий титул. Я знаю, як йому зараз, які почуття переповнюють його душу. Я пишаюся ним!", - відзначив Шумахер.

Відзначимо, що після 15-ти гонок Шумахер набрав 60 очок і йде на восьмому місці у таблиці чемпіонату, поступаючись трьома очками своєму напарнику Ніко Росбергу.

До завершення сезону залишається чотири гонки, тож Міхаель має всі шанси випередити Росберга.

Шумахер приніс Німеччині перемогу у "Гонці Чемпіонів"