6 відео фіналу Євро-2016. Дивись найемоційніші моменти матчу Португалія - Франція

ТСН Проспорт пропонує згадати моменти вирішального матчу чемпіонату Європи.

10 липня відбувся фінал Євро-2016. Збірна Португалії стала чемпіоном Європи, перемігши у додатковий час команду Франції - 1:0.

Автором "золотого голу" став Едер Лопеш на 109-й хвилині. До вашої уваги найцікавіші відео-моменти матчу.

Травма Роналду

Капітан збірної Португалії був змушений покинути поле вже на 25-й хвилині матчу. Після зіткнення із Дімітрі Пайєтом, Роналду травмував коліно.

Роналду і метелик

Коли Кріштіану сидів на газоні через біль у коліні і плакав, йому на обличчя сів метелик. Цей момент потрапив у камери.

Гол Едера

Едер Лопеш низом пробив з-за меж штрафного французів.

Емоційний Роналду у ролі помічника тренера

Кріштіану повернувся до команди після того, як лікарі надали йому допомогу через травму. Він активно жестикулював у технічній зоні та підказував партнерам по команді.

Кубок над головою

Збірна Португалії вперше в історії стала чемпіоном Європи. Кріштіану Роналду не стримував шалені емоції, коли піднімав Кубок Анрі Делоне над головою.

Сер Алекс Фергюсон чекає на своїх "синів"

Легендарний тренер "Манчестер Юнайтед" привітав Нані та Кріштіану Роналду з перемогою. Він міцно обійняв обох.