Аліна Козіч привезла дві медалі з Кубка світу

Спорт 20 жовтня, 2008, 16:05 298
П'ять нагород здобули українські спортсмени на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що пройшов у Глазго.

Вихідними у Великобританії завершився етап Кубка світу зі спортивної гімнастки. Україну представляли 6 спортсменів (3 дівчини та 3 хлопця), які здобули 5 нагород.

Порадували українки усіх своїх уболівальників у вільних вправах, піднявшись одразу на першу й другу сходинки п’єдесталу пошани. "Золото" у Аліни Козіч, а "срібло" у Валентини Голенкової

До своєї золотої медалі Аліна додала ще й "бронзу" на колоді. Також Марина Костюченко підтримала медальний доробок подруг по команді, посівши третє місце в опорному стрибку.

Бронзовий призер Ігор XXIX Олімпіади у Пекіні Олександр Воробйов у своїй коронній вправі став срібним призером етапу Кубку світу. Зовсім трішки не вистачило Олександру Супруну, щоб піднятися на п’єдестал пошани – він завершив свій виступ у вільних вправах з 4-м результатом.

Нажаль, ще одному українцю Андрію Ісаєву не вдалося пробитися до фіналу в опорному стрибку – він посів 9-е місце.

Вже 13 листопада на нашу команду чекає наступний етап Кубка світу, що пройде у Штутгарті (Німеччина).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / К.К.