Алієв приніс чергову перемогу "Локомотиву" (відео)

Алієв забив 6-й гол у 6-ти матчах© fclm.ru
Спорт 24 квітня, 2010, 22:54 2366 2
Московський "Локомотив" переміг "Том" у сьомому турі російської Прем'єр-ліги. Черговий гол забив Олександр Алієв.

Черговий гол, вже шостий в чемпіонаті Росії, забив півзахисник "Локомотива" Олександр Алієв. У сьомому турі Прем'єр-ліги "залізничники" з рахунком 2:1 перемогли непоступливу "Том".

І у цьому матчі сибіряки, які показали себе вкрай непоступливою командою з налагодженою на совість обороною, до пори вміло справлялися з атаками "залізничників". А ось перед індивідуальними діями нічого вдіяти не змогли. Спочатку Денис Глушаков перехопив м'яч у середній зоні, просунувся вперед, обігравши захисника, і точно пробив в лівий нижній від голкіпера кут.

А ще через 10 хвилин слово взяв найкращий бомбардир "Локомотива" і чемпіонату українець (хоча в Росії він росіянин) Алієв. Отримавши м'яч на куті карного майданчика, півзахисник обіграв на замаху Джиоєва і точно пробив в ближній кут. 2:0 після першого тайму!

Відразу після перерви два поспіль відмінні шанси було у Дмитра Сичова. Спочатку свого капітана вивів на ударну позицію Майкон. Потім шикарний пас з центрального кола видав на хід форварду Алієв. В обох випадках голкіпер гостей Парейко своєчасно вийшов з воріт і ліквідував загрозу.

Надалі "Локо" дещо зменшив оберти, контролюючи ситуацію. Тим не менш, один гол томичі все ж забили. Щоправда, Корніленку допомогла помилка Гілерме. Бразильський голкіпер пішов на перехоплення і не дістався до м'яча.

Втім, втримати переможний рахунок у хвилини, що залишилися, "Локомотиву" труднощів не склало. 2:1 - третя поспіль домашня перемога "Локомотива".

"Локомотив" піднявся на п'яту сходинку в турнірній таблиці, а Алієв з шістьма голами продовжує очолювати бомбардирську гонку.

"Карпати" перемогли "Динамо" у Львові (відео)

Суркіс: Алієв буде грати за збірну України

У Алієва два паспорти: російський і український