Алонсо виграв "Гран-прі Монако"

Спорт 28 травня, 2007, 18:16 236
Пілоти команди McLaren здобули переконливу перемогу на "Гран-прі Монако" — 5-у етапі чемпіоната світу «Формула-1».

Формула-1
Фернандо Алонсо очолює автоперегони в Монте-Карло (фото - AFP)
Двократний чемпіон світу іспанець Фернандо Алонсо, який стартував з поул-позишн, одержав 17-у перемогу в своїй кар'єрі, вигравши в неділю гонку в Монте-Карло. Другим фінішував англієць Люіс Хемілтон, а на третю сходинку п'єдесталу пошани піднявся в Монако бразилець Феліпе Масса з Ferrari, який програв переможцю більше хвилини.

Алонсо лідирував від старту до фінішу, а Хемілтон п'ятий раз поспіль в нинішньому сезоні фінішував на подіумі.
Пілоти McLaren набрали після цієї гонки по 38 очок в загальному заліку чемпіонату пілотів, але Алонсо випереджає Хемілтона за рахунок того, що здобув вже дві перемоги в сезоні, тоді як темношкірий британець не виграв жодного разу.

Варто зазначити, що для «срібних стріл» ця перемога стала 150-й в «Формулі-1» в історії команди.

У Кубку конструкторів McLaren зміцнив своє лідерство. Тепер у британської команди 76 очок, а у займаючої друге місце Ferrari — 56. Третє місце займає BMW Sauber, на рахунку якої 30 очок.