Американці виграли Кубок Девіса

Спорт 2 грудня, 2007, 11:46 278
Для завоювання престижного тенісного трофею американцям вистачило трьох матчів, які вони виграли в російських тенісистів.

Збірна США в Портленді у фіналі тенісного Кубка Девіса обіграла торішніх тріумфаторів збірну Росії. Вигравши в п’ятницю дві одиночні зустрічі, в суботу американці поставили переможну крапку, здобувши перемогу також і в парному поєдинку.

Лідер американської команди Енді Роддік в першому матчі фіналу розгромив Дмітрія Турсунова з рахунком 6:4, 6:4, 6:2.

Гра Джеймса Блейка і Михаїла Южного проходила в рівній боротьбі. Лише в першому сеті суперники обійшлися без тай-брейку – американець виграв його – 6:3. Три наступні сети проходили в напруженій боротьбі і завершувалися тай-брейками.

У двох з них сильнішим був Блейк, в одному – Южний. Підсумковий рахунок – 3:6, 6:7 (4:7), 7:6 (7:3), 6:7 (3:7) на користь американця.

Вирішальною стала парна зустріч, в якій брати Боб і Майк Брайани обіграли Ігоря Андрєєва і Ніколая Давиденка. Американські тенісисти, які вже декілька років поспіль очолюють "парний" рейтинг, вважалися фаворитами.

Доля першої партії вирішалася на тай-брейку, в якому перевагою спочатку володіли Андрєєв і Давиденко, які повели з рахунком 3:1. Проте після цього братам Брайанам вдалося виграти п'ять м'ячів поспіль, що і зумовило їх перемогу в сеті.

Друга партія почалася з того, що російська пара програла свою подачу, і це відставання у результаті відіграти не змогла. У третьому сеті росіяни програли дві подачі, тоді як взяти подачу суперників у них шансів не було.

Підсумковий рахунок гри – 7:6 (7:4), 6:4, 6:2 на користь братів Брайанів.

Спільний рахунок став 3:0 на користь збірної США, і дві одиночні зустрічі, що залишилися, вже не матимуть ніякого значення.

Таким чином, збірна США в 32-й раз в історії стала володарем "Срібної салатниці".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.