Андорра - Україна - 0:6. "Ще не вмерла України" Спорт 14 жовтня, 18:45
У Андоррі-ла-Велья збірна України перемогла команду Андорри з рахунком 6:0.

Андорра - Україна. Відбірковий матч ЧС-2010
daylife.com
У Андоррі-ла-Велья збірна України перемогла команду Андорри з рахунком 6:0
У містечку Андорра-ла-Велья відбувся матч між збірними України та Андорри у відбірковій кампанії до чемпіонату світу-2010.

Підопічні Олексія Михайличека здобули блискучу перемогу.

Відтак, шлях до ПАР лежить для України через перемогу у стикових матчах плей-офф.

Чемпіонат світу-2010. Відбірковий етап. Європа

Група 6. 12-й тур

Андорра-ла-Велья. Стадіон "Коммунале"
Арбітр: Крейг Томсон (Шотландія)

АНДОРРА - УКРАЇНА - 0:6

Андорра: 1. Хосеп Гомес, 2. Крістіан Мартінес, 3. Давід Манейро, 4. Хосеп Аяла, 6. Ілдельфонс Ліма, 7. Марк Пуйоль, 8. Хаві Андорра, 9. Маноло Хіменес, 11. Марк Валес, 5. Фернандо Сільва, 10. Хулі Санчес

Запасні: 13. Іван Періанес, 12. Хорді Ескура, 15. Женіс Гарсія, 16. Серхіо Морено, 18. Віктор Родрігес, 14. Жоан Тоскано, 17. Габріель Рієра

Україна: 12. Андрій Пятов, 3. Олександр Кучер, 5. Ярослав Ракицький, 6. Євген Хачеріді, 16. Василь Кобін, 17. Тарас Михалик, 9. Олег Гусєв, 18. Сергій Назаренко, 7. Андрій Шевченко, 14. Андрій Ярмоленко, 15. Артем Мілевський

Запасні: 1. Станіслав Богуш, 4. Віталій Мандзюк, 2. Руслан Ротань, 8. Олександр Алієв, 10. Олексій Гай, 11. Євген Селезньов, 13. Володимир Гоменюк

0:1 Андрій Шевченко, 21
0:2 Олег Гусєв, 61
0:3 Ілдельфонс Ліма, 69 - автогол
0:4 Ярослав Ракицький, 80
0:5 Євген Селезньов, 81
0:6 Андрій Ярмленко, 84

НОВИНИ З АСТАНИ. Збірна Хорватії вистрадала перемогу над Казахстаном, забивши переможний м'яч на 93-й хвилині. Відзначився Ніко Кранчар

90+2 хв: фінальний свисток. Україна продовжує боротьбу за вихід на Чемпіонат світу-2010

89 хв: Алієв завдає удару зі штрафного з 40 метрів, але голкіпер цього разу грає надійно

89 хв: наші вболівальники співають гімн України: "Ще не вмерла України, ні слава ні воля!" - лунає над стадіоном "Коммунале"

88 хв:  а наші вболівальники, яких зібралося мабуть не менше, ніж андоррців, на весь стадіон, та й мабуть на всю Андорру-ла-Велью красиво співають "Червону руту", популяризуючи наші пісні у Андоррі

84 хв: Ярмоленко в карному майданчику господарів отримав блискучу передачу від Алієва (передача метрів на 60), переклав м'яч з правої ноги на ліву і спокійно переграв голкіпера

81 хв: щойно господарі розіграли, як Алієв тут же перехопив м'яч і відправив на побачення з Гомесом Селезньова. Євген елегантно перекинув голкіпера. М'яч поцілив у самісіньку "дев'ятку"

80 хв: Ракицкий пострілом з 28-ми метрів відправив м'яч у праву "дев'ятку". Гол-красень

76 хв: остання заміна у складі збірної України: замість Артема Мілевського на полі з'явився Євген Селезньов

73 хв: відразу три заміни у матчі. У складі збірної України: замість Андрія Шевченка вийшов Олександр Алієв, а замість Сергія Назаренка вийшов Олексій Гай. У складі андоррців: пішов з поля Маноло Хіменес, а на поле вийшов Серхіо Морено

70 хв: Пуйоль грубо зіграв проти когось з наших. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Марк Пуйоль

69 хв: Назаренко навісив зі штрафного удару з правого фланга і Ліма метрів з восьми головою відправив м'яч у праву дев'ятку власних воріт

НОВИНИ З АСТАНИ. А там все ще 1:1. Щоправда, для нас це вже не має значення. Ми впевнено крокуємо у стикові матчі

61 хв: Назаренко з центра поля віддав врозріз на Гусєва, Олег вийшов на побачення з Хосепом Гомесом і увігнав м'яч у сітку - 0:2

50 хв: після небезпечного пострілу Ракицького з гострого кута м'яч просвистів над пореречиною

46 хв: лише з другої спроби гравці збірної Андорри розіграли м'яч

46 хв: перед початком другого тайму Андрій Шевченко про щось спілкувався з Ілдельфонсом Лімою

НОВИНИ З АСТАНИ. Після першого тайму у матчі Казахстан - Хорватія нічия

45+1 хв: перерва

36 хв: Гусєв сфолив на Лімі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Олег Гусєв

32 хв: Андорра ледве не зрівняла рахунок. Кобін повинен був прикрити м'яч корпусом, проте Хулі Санчес його обікрав і вийшов на побачення з Пятовим. Однак голкіпер вчасно вийшов з воріт і кинувся під удар. М'яч вийшов на кутовий

НОВИНИ З АСТАНИ. Хорватія відкрила рахунок на 10-й хвилині. Забив Огнен Вукоєвич. Господарі відповіли на 26-й. Влучний постріл на рахунку Сергія Хіжниченка.

21 хв: Андрій Шевченко відкрив рахунок у грі, розстрілявши ворота Гомеса з 5-ти метрів. Передачу віддав Олег Гусєв

19 хв: після дального пострілу одного з андорців Пятов ледве не випустив м'яч у ворота

18 хв: після виносу м'яча кимось з андоррців м'яч покинув межі стадіону і приземлився у ... річці

16 хв: кутовий заробили футболісти Андорри. Хулі Санчес намагався закрутити в ворота. Не влучив

14 хв: Хулі Санчес грубо в'їхав у ногу Хачеріді. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Хулі Санчес

13 хв: після штрафного удара з гострого кута від Назаренка штанга врятувала ворота господарів

1 - 10 хв: з перших хвилин ігровою перевагою заволоділи українці. На 2-й хвилині подали кутовий. Однак поки що по воротах піренейців ми не били.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 14 жовтня, 2009, 18:45 4074 24