Андрій Шевченко відзначився дублем

Спорт 23 квітня, 2009, 13:13 2623 1
"Мілан" провів товариську гру зі збірною угорської ліги. Двома голами у складі "россонері" відзначився Андрій Шевченко.

Мілан провів товариську гру проти збірної угорської ліги на стадіоні "Ференц Пушкаш" в Будапешті. "Россонері" переграли угорців з рахунком 5:2.

Господарі відкрили рахунок на 7-й хвилині, відзначився Пітер Райчі. Через 30 хвилин Кака зрівняв рахунок після передачі Бекхема.

У другій половині "Мілан" познущався над господарями, вразивши їх ворота чотири рази: двічі відзначився капітан "россонері" Андрій Шевченко (47 хв. і 62 хв.) і по голу забили Кларенс Зеедорф (73 хв.) і Вьюдез (85 хв.).

Після матчу Андрій Шевченко зазначив наступне: "Це завжди приємно забити знову, особливо з капітанською пов’язкою на руці.

Я не вважаю цей сезон провальним, оскільки він дозволив мені знову бути футболістом. Я вже висловлював своє бажання залишитися в "Мілані".

Завжди приємно відчувати любов вболівальників, не тільки в Італії, а й в усьому світі".

Андрій Шевченко обиратиме між "Динамо" і "Зенітом"

Шевченко: хочу в наступному сезоні грати за "Мілан"