Англійські ЗМІ: це був останній міжнародний матч на "Дніпро-Арені"

Україна - Англія - 1:0© AFP
Спорт 11 жовтня, 2009, 13:06 3823 10

Реакція англійських ЗМІ на матч "Україна-Англія" все більше переходить з площини обговорення спортивної складової матчу в площину обговорення рівня безпеки міжнародних матчів в Україні.

Майкл Келвін в авторській колонці Mirror Football вкрай різко висловився з приводу піротехнічних інцидентів матчу "Україна-Англія" і в зв'язку з цим поставив під сумнів перспективи паритетного участі України з Польщею у підготовці Євро-2012:

"Це не було футбольним матчем. Це був міжнародний інцидент. З першої хвилини Англія буквально боролася з вогнем.

Якщо є правосуддя, то позови у ФІФА гарантують, що це був останній міжнародний матч на "Дніпро-Арені".

Крім того, УЄФА може швидко закінчити формальності переміщення більшості матчів Євро-2012 до сусідньої Польщі".

10 жовтня увечері в Дніпропетровську затримано 6 українських вболівальників, які кидали палаючі флаєри під час футбольного матчу між збірними Україна та Англії на стадіоні "Дніпро Арена".

Про це повідомив заступник начальника міського управління МВС, полковник міліції Володимир Седлецький.

За його словами, до п’ятьох затриманих – двох киян та трьох жителів Дніпропетровщини - застосовано адмінарешт. Вболівальника із Севастополя оштрафовано.

Загалом Седлецький зазначив, що помітних порушень громадського порядку в день проведення футбольного матчу та після нього не зареєстровано.

За словами полковника, громадський порядок на стадіоні забезпечували 1,5 тисячи міліціонерів. Прилеглу до спортивної арени територію патрулювали ще 500 правоохоронців.

Седлецький повідомив, що у Дніпропетровську у неділю залишилось до 400 фанів англійської футбольної збірної, які чекали повернення на батьківщину. Міліція працювала у посиленому режимі.

Нагадаємо, збірна України 10 жовтня у матчі відбіркового етапу Чемпіонату світу-2010 проти збірної Англії здобула перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол - на рахунку півзахисника "Дніпра" Сергія Назаренка.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / Д.М.