Англійці програли іспанцям, а французи – аргентинцям

Спорт 12 лютого, 2009, 08:47 556 1
Англійський футболіст Девід Бекхем провів 108-й матч за національну збірну, повторивши таким чином досягнення Боббі Мура. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

33-річний Девід Бекхем вийшов на заміну у другому таймі в гостьовій товариській зустрічі проти збірної Іспанії, проте не зміг допомогти своїй команді, і гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Голи у складі чемпіонів Європи забили Вілья та Льоренте.

Бекхем повторив рекорд виступів за збірну Англії серед польових гравців (108 матчів зіграв за збірну Англії також Боббі Мур). Більше за нього за національну команду виступав тільки воротар Пітер Шилтон, який провів в період з 1970 по 1990 роки 125 матчів за збірну.

Вчора відбулося ще кілька цікавих товариських матчів. Французи вдома поступилися аргентинцям – 0:2 (голи забили Гутьєррес і Мессі).

Збірна Норвегії здобула свою першу перемогу над командою Німеччини за 73 роки. Єдиний гол у матчі, що відбувся у Дюссельдорфі, забив Крістіан Гріндхейм на 63-й хвилині.

Цей матч став першою перемогою збірної Норвегії під керівництвом нового тренера Егиля Олсена, який очолив команду у січні (раніше він вже обіймав цю посаду з 1990 по 1998 роки). У 2008 році норвежцям не вдалося виграти у жодному матчі, включаючи товариські.

Інші результати товариських матчів, зіграних у середу:
Польща – Уельс 1:0, Румунія – Хорватія 1:2, Марокко – Чехія 0:0, Греція – Данія 1:1, Австрія – Швеція 0:2, Бельгія -Словенія 2:0, Португалія – Фінляндія 1:0, Туніс – Голландія 1:1, ПАР – Чилі 0:2, Казахстан – Естонія 2:0 тощо.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / ТСН.ua / К.К.