Англійці розправилися з росіянами

Спорт 13 вересня, 2007, 12:46 314
Збірна Росії зазнала поразки від англійської збірної у центральному поєдинку групи Е у відборі до Євро-2008.

Збірна Росії зазнала поразки від збірної Англії з рахунком 0:3 в матчі відбірного турніру Євро-2008.

Після цієї гри шанси російської команди на вихід у фінальну частину чемпіонату Європи істотно ускладнилися: команда Гуса Хіддінка перемістилася на третє місце в групі, поступаючись Хорватії і Англії.

Рахунок в поєдинку на "Уемблі" відкрив Майкл Оуен. Після розиграшу кутового він виявився ніким не прикритий в штрафній збірній Росії і зблизька вразив ворота В'ячеслава Малафєєва.

Приблизно до 15-й хвилини збірна Англії володіла великою перевагою, після чого ініціативу перехопили підопічні Гуса Хіддінка.

Півзахисники збірної Росії контролювали м'яч, в одній з атак Зирянов опинився першим на добиванні і з розвороту в падінні уразив ворота Пола Робінсона. Проте шведський арбітр Мартін Ханссон гол відмінив, вважаючи, що Зирянов перед ударом зіграв рукою.

Після цього ініціативою продовжувала володіти збірна Росії, але гол знову забили англійці. Форвард англійської збірної Еміль Хескі виграв у Олексія Березуцького боротьбу за верховий м'яч після флангової подачі, скинув м'яч Оуену, і той ударом в дев'ятку зробив рахунок 2:0, чим довів кількість своїх м'ячів за національну команду до 40.

Збірна Росії по ходу другої половини зустрічі атакувала частіше, Хіддінк випустив на полі ще двох нападаючих – Романа Павлюченко і Олександра Кержакова, проте забили знов англійці.

На 84-й хвилині Оуен вивів на ударну позицію в штрафній російської команди Ріо Фердинанда, захисник збірної Англії обманним фінтом замаху пішов від Бистрова і влучно пробив в ближній кут – 3:0.

Свій наступний матч підопічні Гууса Хиддінка проведуть 17 жовтня в Москві проти збірної Англії.