Англія: "Арсенал" знову лідер

Спорт 13 листопада, 2007, 14:06 258
Вигравши у клубу "Редінг" з рахунком 3:1, лондонський "Арсенал" знову очолив турнірну таблицю англійської футбольної першості.

Пізно ввечері у понеділок 12 листопада лондонський "Арсенал" здобув виїзну перемогу над "Редінгом" (3:1) в останньому матчі 13-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Столичний клуб набрав 30 очок і повернув собі лідерство в турнірній таблиці. "Арсенал" випереджає "Манчестер Юнайтед" за додатковими показниками.

У матчі "Редінг" - "Арсенал" рахунок на 44-й хвилині відкрив півзахисник лондонців Матьє Фламіні, причому цей гол став для француза першим з грудня минулого року.

На початку другого тайму Еммануель Адебайор переграв воротаря "Редінга" крученим ударом в дальній кут, а за 12 хвилин до кінця зустрічі білорус Олександр Ґлєб обвів голкіпера і забив третій гол.

В кінцівці "Редінг" зумів відіграти один м'яч: остаточний рахунок - 3:1 на користь "Арсенала" - встановив Нікі Шорі

"Арсенал" (Лондон)
Зображення - nls.at
Відзначимо, що лондонці не програють вже 27 матчів поспіль, що є рекордом клубу. Останньої поразки столична команда зазнала 7 квітня.

Після перемоги над "Редінгом" "Арсенал" набрав 30 очок. Стільки ж в своєму активі має чинний чемпіон країни "Манчестер Юнайтед", але лондонці випереджають "МЮ" оскільки, по-перше, провели на один матч менше (12), а по-друге, забили більше голів (різниця м'ячів у обох команд однакова).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.