Англія: Бойова нічия в матчі лідерів

Спорт 5 листопада, 2007, 10:52 273
В центральному матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги "Арсенал" зіграв внічию (2:2) з "Манчестер Юнайтед" і зберіг лідерство в чемпіонаті.

Лондонський "Арсенал" уникнув першої поразки в сезоні і як і раніше випереджає "Манчестер Юнайтед", після того, як добув вольову нічию з манкуніанцями на своєму полі - 2:2.

Героєм матчу став Вільям Галлас, який послав м'яч в сітку ворот Ван дер Сара за півтори хвилини до фінального свистка. Таким чином капітан "канонірів" виправився за автогол, забитий в кінці першого тайму після навісу Кріштіану Роналду і удару Уейна Руні.

Але "МЮ" вів в рахунку всього дві хвилини. Сеск Фабрегас, який останнім часом показує результативний футбол, отримавши пас від Бакарі Санья, послав м'яч точно в нижній кут, забивши 11-й гол в цьому сезоні.

"МЮ" знову вийшов вперед на 81-й хвилині, коли Едвін Ван дер Сар вибив м'яч від воріт далеко в поле на Луї Саа. Француз, який вийшов на заміну, зіграв в пас з Патрісом Евра, а той увірвався в штрафну і знайшов пасом Роналду, якому залишалося вразити порожні ворота.

Потім Евра ледве на забив автогол, але відзначитися судилося Галласу – після його удару голландський кіпер "МЮ" хоч і відбив м'яч, але той вже встиг до цього на метр перетнути лінію воріт - 2:2.

Тепер "Арсенал" випереджає "Манчестер" за різницею голів і має гру в запасі.

"Манчестер Сіті" проводить свій матч у понеділок, що дозволило "Челсі" тимчасово вийти на третє місце. "Аристократи" обіграли "Уїган" з рахунком 2:0, здобувши сьому поспіль перемогу, а в їхньому складі відзначилися Френк Лемпард і Жуліано Беллетті. Шевченко не брав участі у матчі.

"Портсмут" вийшов на четверте місце після гостьової перемоги над "Ньюкаслом" - 4:1. "Астон Вілла" здолала "Дербі" - 2:0, "Евертон" справився з "Бірмінгемом" - 3:1, а "Фулхем" взяв гору над "Редінгом" - 3:1, хоча догравав матч удесятьох.

Перший матч Хуанде Рамоса в Прем'єр-лізі у якості головного тренера "Тоттенхема" завершився нічиєю на полі "Мідлсбро" - 1:1. Єдина нульова нічия була зафіксована у матчі "Блекберна" проти "Ліверпуля".

Андрій Воронін не потрапив навіть в заявку на матч, що, мабуть, означає те, що він візьме участь у найближчому матчі команди в Лізі чемпіонів.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / К.К.