Англія - Італія - 2:4. Кривдники України попрощалися з Євро-2012

Останнього півфіналіста Євро-2012 визначила серія пенальті.

21:45 Англія - Італія / Фото: 888game.co
Матчем Англія - Італія завершилася чвертьфінальна стадія чемпіонату Європи.

АНГЛІЯ - ІТАЛІЯ - 2:4. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Італійці перемогли англійців у післяматчевій серії пенальті - 4:2. В основний і додатковий час команди не забили жодного м'яча.

1 тайм - Перший тайм команди провели на однаково високому рівні, створивши по декілька гольових моментів.

2 тайм - У другому таймі команди почали грати на високих швидкостях, але чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим більш обережно команди діяли у захисті.

1 екстратайм - за перші 15 хвилин додаткового часу команди грали без моментів

2 екстратайм - у ігровий час матчу команди не смромоглися забити бодай гол. Переможець цього матчу визначиться у післяматчевих пенальті.

Пенальті - у післяматчевій лотереї фортуна не посміхнулася англійцям. Янг ледве не зламав поперечину, а Ешлі Коул пробив вірверто слабо.

Отже, жодна команда з групи D, в якій була і Україна, не пробилася у півфінал чемпіонату Європи.

АНГЛІЯ - ІТАЛІЯ - 2:4. ХРОНОЛОГІЯ МАТЧУ