Англія на порозі тренерських відставок. Огляд матчів 22-го туру Прем'єр-ліги

Анчелотті можуть вказати на двері© AFP
Спорт 6 січня, 2011, 12:53 1878
За підсумками різдвяно-новорічних турів на межі звільнення опинилися четверо тренерів, серед яких є керманич "Челсі" Карло Анчелотті.

В Англії завершилась різдвяно-новорічна футбольна епопея - за 11 днів було зіграно чотири тури Прем'єр-ліги.

Серед лідерів найкращий результат показав "Манчестер Юнайтед". Манкуніанці набрали 10 очок і стали одноосібними лідерами чемпіонату.

А 22-й тур завершився суперматчем "Арсенал" - "Манчестер Сіті". Гра завершилась з рахунком 0:0 і цей результат дозволив саме "червоним дияволам" піти на півторатижневу перерву одноосібним лідером чемпіонату.

У грі у північному Лондоні ініціативою володіла команда Арсена Венгера. Зокрема, в перші 30 хвилин у стійку потрапили Робін ван Персі та Сеск Фабрегас. Пізніше ван Персі знову міг забивати, але на заваді йому став блискучий сейв голкіпера гостей Джо Харта. Команди догравали матч вдесятьох на 89-й хвилині, коли були вилучені Бакарі Санья та Пабло Сабалета.

На 4 очки від "Арсеналу" відстає його сусід "Тоттенхем Хотспур", котрий на виїзді поступився "Евертону" (1:2).

Чинний чемпіон "Челсі" продовжив своє піке, викинувши білий прапор на полі "Вулверхемптона" (0:1), що перед цим матчем перебував у підвалі таблиці. Команда Анчелотті здобула лише одну перемогу в останніх дев'яти матчах.

Тим часом, хет-трик Леона Беста допоміг "Ньюкасл Юнайтед" розгромити "Вест Хем Юнайтед" (5:0), котрий зараз посідає останнє місце. Сходинкою вище розташовується "Уїган Атлетик", що зіграв унічию з "Болтон Уондерерс" (1:1).

Бірмінгемська "Астон Вілла", програвши "Сандерленду" (0:1), зупинилася за крок від "зони вильоту". Обидві команди завершували гру вдесятьох.

Не вдається намацати свою гру і "Ліверпулю", котрий на виїзді зазнав закономірної поразки від "Блекберн Роверс" (1:3).

Наступний 23-й тур відбудеться 15-16 січня. Однак англійський футбол не йде на перерву і 12 січня відбудуться перенесені матчі. Також будуть зіграні матчі Кубка Англії і Кубка ліги.

Відзначимо, що за підсумками різдвяно-новорічних турів на межі звільнення опинилися четверо тренерів - це італійський наставник "Челсі" Карло Анчелотті, французький тренер "Астон Вілли" Жерар Ульє, керманич "Ліверпуля" Рой Ходжсон і тренер "Вест Хем Юнайтед" Авраам Грант. Усі вищезазначені команди демонструють ганебну гру.