Англія однією ногою в Африці (відео)

Спорт 16 жовтня, 2008, 10:40 431 1
Основні суперники української футбольної збірної – команди Англії та Хорватії – виграли чергові матчі відбіркового циклу ЧС-2010.

Михайличенко проігнорував українських журналістів - дивіться відеосюжет ПРОСПОРТ

У середу відбулися чергові матчі відбору до чемпіонату світу 2010 року. Поки збірна України відпочивала, важливий матч зіграли наші суперники – англійці і білоруси, а хорвати очікувано розгромили аутсайдера групи – Андорру.

На 12-й хвилині поєдинку Стівен Джеррард відкрив рахунок у матчі, блискуче пробивши здалека. Однак вже на 28-й хвилині білоруси як по нотах розіграли гольову комбінацію. Кутузов пасом урозріз знайшов у чужій штрафній Ігоря Стасевича, який навісив м'яч у порожню ліву зону воротарської, куди вихором увірвався Павло Сітко, який ударом головою впритул не залишив жодних шансів Джеймсу.

У дебюті другого тайму команда Фабіо Капелло організувала облогу воріт суперника і зовсім швидко гості знов вийшли вперед. З другої спроби відзначився Вейн Руні. Якщо в першому випадку, на 48-й хвилині, форвард "Манчестер Юнайтед", обігравши двох візаві, завдав не дуже сильного удару, то на 50-й він вже не схибив.

На 75-й хвилині Джеррард віддячив Руні за пас у першому таймі – цього разу Стівен асистував Вейну, що реалізував вихід сам на сам. 3:1 – впевнена перемога англійців, в активі яких стовідсотковий результат – 12 очок у чотирьох зіграних матчах.

Завдяки дублю Ракітіча та голам Модріча і Оліча хорвати досить легко розібралися з командою Андорри – 4:0.