Спорт 26 листопада, 2007, 11:22 296
Лондонський "Арсенал", перемігши "Уїган", закріпив за собою лідерство у Прем'єр-лізі, основний конкурент "канонірів" "МЮ" програв "Болтону".

Тевес, Вільхельмссон
"Болтон" - "Манчестер Юнайтед": Крістіан Вільхельмссон стелиться у підкаті проти Карлоса Тевеса.
Головною несподіванкою 14-го туру англійської Прем'єр-ліги стала поразка "Манчестер Юнайтед" від "Болтона". Головним героєм матчу з чемпіоном Англії став Ніколя Анелька, який приніс "Болтону" першу перемогу з тих пір, як минулого місяця Гері Мегсон отримав посаду головного тренера клубу.

На 39-й хвилині французький нападаючий замкнув передачу зі штрафного у виконанні Івана Кампо, а пізніше "МЮ" позбувся свого наставника сера Алекса Фергюсона, вилученного за суперечки з суддею.

"Арсенал" довго не міг реалізувати свою ігрову перевагу у матчі проти "Уїгана". Лише на 83-й хвилині Вільям Галлас відкрив рахунок у матчі, а через дві хвилини Томаш Росіцкі розвинув успіх "канонірів".

Лондонці набрали 33 очки в 13 зустрічах, на три пункти випередивши "МЮ", який до того ж провів на одну гру більше.

Як і "Арсенал", "Ліверпуль" також не пізнав гіркоти поразки в поточному сезоні. На жаль, у розгромі "Ньюкасла" (3:0) не взяв участі Андрій Воронін, який цього разу не потрапив в заявку на матч.

На 28-й хвилині Стівен Джеррард відкрив рахунок красивим ударом з 30 метрів, потім Дірк Куйт розвинув успіх, а Райан Бабель встановив остаточний рахунок, довівши загальну кількість набраних "Ліверпулем" очок до 27.

Гол Стівена Айланда в доданий час матчу з "Редінгом" приніс "Манчестер Сіті" перемогу з результатом 2:1, зберігши за "городянами" третю строчку в турнірній таблиці.

"Челсі" вийшов на четверту позицію завдяки голам Саломона Калу і Шона Райта-Філліпса у ворота "Дербі Каунті", але втратив Мішеля Есьєна, який був вилучений з поля в кінці зустрічі. Андрій Шевченко зіграв всі 90 хвилин матчу.