Англія радіє – Росія програла

Спорт 17 листопада, 2007, 23:06 807
Збірна Росії не використала свого шансу кваліфікуватись на Євро-2008, програвши у вирішальному для себе поєдинку команді Ізраїлю – 1:2.

Команда Гуса Хіддінка, збірна Росії в Тель-Авіві програла збірній Ізраїлю з рахунком 1:2. Тепер російська збірна зможе потрапити на чемпіонат Європи тільки у разі перемоги Хорватії над Англією.

У першій половині зустрічі збірна Росії не створила практично жодного моменту біля воріт суперників, тоді як ізраїльтяни могли відзначитися більше одного разу.

До взяття воріт привела швидка атака по центру, під час якої Барак Іцхак пасом на Еліаніва Барду розрізав всю оборону російської команди.

З перших хвилин другого тайму збірна Росії заграла значно агресивніше і гостріше. У декількох епізодах господарів поля врятував воротар Дуду Ават, проте і він був безсилим, коли Білялетдінов виявився в 10 метрах від його воріт і завдав влучного удару.

Практично весь час, що залишився, росіяни провели на половині поля суперників, але змінити результат так і не змогли, упустивши кілька вигідних моментів. Зокрема, на останніх секундах основного часу м’яч після удару Дмитра Сичова влучив у штангу.

В результаті на другій доданій хвилині Омер Голан після швидкої контратаки вразив ворота росіян.

Нагадаємо, що від результату матчу в Тель-Авіві багато в чому залежав підсумковий розподіл місць в турнірній таблиці групи Е.

Збірна Росії залишилася на третьому місці, маючи на своєму рахунку 21 очко після 11 матчів. На першому місці команда Хорватії, яка після такої ж кількості ігор набрала 26 очок, а другу строчку посідає збірна Англії, яка набрала 23 очки після 11 матчів.

В останньому турі англійцям на своєму полі достатньо зіграти внічию з хорватами для виходу на чемпіонат Європи.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.