Англія: Шева гріє лаву запасних

Спорт 12 листопада, 2007, 13:09 357
В 13-му турі англійської Прем'єр-ліги здобули перемоги "МЮ" та "Ліверпуль". "Челсі" зіграв внічию з "Евертоном", пропустивши гол на останній хвилині.

Фернандо Торрес
Фернандо Торрес знову грає і забиває.
Напередодні матчу з "Фулхемом" Андрій Воронін поспілкувався із співробітниками офіційного сайту "Ліверпуля" і в своєму інтерв'ю висловив велике бажання відзначити народження сина (ця радісна подія для українського форварда відбулася минулої суботи) забитим м'ячем.

На жаль, фортуна і на цей раз відвернулася від Андрія. Якщо в матчі ЛЧ проти турецьких "орлів", в якому "Ліверпуль" відновив рекорд турніру (8:0 — найкрупніша перемога в історії Ліги чемпіонів), Воронін хоча й пішов з поля без гола, але відзначився трьома результативними передачами, то в грі з "Фулхемом" українець лише взяв участь у трьох потенційно небезпечних моментах.

Андрій зіграв 70 хвилин і поступився місцем в складі іспанцю Фернандо Торресу, який відновився після травми. Вже через 11 хвилин Торрес забив перший м'яч в матчі, продемонструвавши дриблінг.

А ще через п'ять хвилин все вже було вирішено: Крауч переконав арбітра, що на ньому фолили вже в штрафній, а Стівен Джеррард вміло реалізував пенальті - 2:0.

Тим часом, "Манчестер Юнайтед" як мінімум на добу очолив турнірну таблицю, обігравши "Блекберн" з рахунком 2:0. Господарі забили два голи менше, ніж за дві хвилини, і обидва рази відзначився кращий гравець минулого англійського сезону Кріштіану Роналду

Спочатку португалець пробив головою, скориставшись подачею Гіггза від кутового прапорця, а потім півзахисник реалізував відмінну можливість, надану передачею Карлоса Тевеса, пробивши в протихід Бреду Фріделю.

У складі "МЮ" не було найкращого футболіста ліги у жовтні - Руні, який напередодні травмувався, граючи в теніс-бол. Нагадаємо, що раніше на три місяці вибув з ладу Скоулз, якому недавно прооперували коліно.

Андрій Шевченко знов не потрапив не тільки в стартовий склад "Челсі", але й взагалі не вийшов на поле. Останній раз Андрій з'являвся у Аврама Гранта з перших хвилин 31 жовтня, в матчі Кубка ліги проти "Лестера" - 4:3. З тих пір не грає взагалі. Нехороша тенденція.

Зате Дідьє Дрогба відчуває себе просто прекрасно. Незважаючи на страшний ляп в першому таймі, коли він промахнувся по м'ячу, знаходячись метрах в п'яти від воріт, івуарієць все ж таки забив "Евертону".

Цей гол міг би стати переможним, якби не ефектний удар австралійця Кехілла в падінні через себе вже на 89-й хвилині - 1:1.

Завершиться 13-й тур Прем'єр-ліги в понеділок матчем "Рідінг" – "Арсенал".