Англія - Україна - 2:1. Не вистояли

Спорт 2 квітня, 2009, 00:04 3495 1
Збірна України поступилась Англії на "Уемблі" у матчі відбіркового раунда ЧС-2010.

Чемпіонат світу-2010. Відбірковий турнір

Группа 6

1 квітня. Лондон. "Уемблі"
Арбітр: Клаус Бо Ларсен (Данія)

АНГЛІЯ  2 - 1 УКРАЇНА

Англія: 1.Джеймс - 2.Джонсон, 3.Ешлі Коул, 4.Беррі, 5.Фердінанд, 6. Террі, 7.Леннон, 8.Лемпард, 9.Крауч, 10.Руні, 11.Джеррард

Україна: 12.Пятов, 4.Тимощук, 5.Чигринський, 8.Алієв, 9.Слюсар, 10.Воронін, 13.Шевчук, 14.Валяєв, 15.Мілевський, 16.Ярмаш, 17.Михалик

1:0 Пітер Крауч, 29
1:1 Андрій Шевченко, 74
2:1 Джон Террі, 85

ЗБІРНІЙ УКРАЇНІ  НЕ ВДАЛОСЯ ЗАЧЕПИТИСЯ БОДАЙ ЗА НІЧИЮ

90+4 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90 хв: Шева виконував штрафний удар з 25-ти метрів. Точно у площину воріт, але Джеймс без проблем ловить м'яч
87 хв: заміни у обох командах. Замість Слюсара вийшов Максим Калиниченко. Замість Фердінанда на полі з'явився Філ Джагелка

Дуже прикрий гол Террі. Самі собі привезли. Спочатку незрозумілий фол Шевчука, згодом дивні дії оборонців, які не зуміли винести м'яч

86 хв: подача Бекхема. Джеррард головою скинув на лінію воротарської і Террі проштовхнув м'яч у сітку - 2:1

Де ж були захисники, які залишили Террі одного (!!!) у воротарській зоні

85 хв: Шевчук "поклав" на газон Бекхема. Дуже спірний штрафний

Трибуни скандують: "Україна, Україна". У відповідь починає співати англійська частина стадіону

79 хв: другу заміну проводить Капелло: замість Пітера Крауча вийшов Шон Райт-Філліпс

Після голу Шеви побілги вперед господарі, а це шанс для українців у контратаках

77 хв: Тимощук б'є сходу. Нажаль, дуже неточно
76 хв: Михалик вибив на кутовий. Подав Бекхем і захисники винесли м'яч

Трибуни скандують: "Шева, Шева"

74 хв: ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!
Після подачі зі штрафногь справа м'яч від Джонсона відрекошетив до Шеви і Андрій в один дотик метрів з семи майстерно переправив м'яч у ворота - 1:1

72 хв: Джонсон вдарив по ногам Мілевського. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Глен Джонсон

87548 уболівальників присутні сьогодні на "Уемблі"

Шева не помітний. Гадаю, що той же Марко Девіч, якого тренер залишив в Україні, зіграв би краще 76-го номера "Мілану"

68 хв: українці комбінували протягом хвилини і на рівному місці втратили м'яч, випустивши його в аут
65 хв: Руні грубо сфолив на Алієві на правому фланзі. Арбітр усно попередив нападника
62 хв: Михалик сфолив на Руні біля напівкола. До воріт метрів 20. Пробиває Бекхем і м'яч приземляється на сітку воріт
61 хв: друга заміна у збірній України. Замість Сергія Валяєва вийшов Сергій Назаренко
59 хв: Пятов отримав пошкодження у боротьбі з форвардом. Наш голкіпер зможе продовжити гру
58 хв: Девід Бекхем міняє Аарона Леннона

Першу заміну готує Капелло. На полі з'явиться одноклубник Шеви Девід Бекхем

55 хв: Михайличенко зробив першу заміну. Андрія Вороніна замінив Андрій Шевченко. Трибуни зустрічають шеву гудінням

Початок другої половини зустрічі за українцями. Однак, багато браку на чужій половині поля

46 хв: англійці з центра поля розпочали другий тайм

45+1 хв: ПЕРЕРВА
45+1 хв: Мілевський намагався сам обіграти весь захист гостей, але зумів обіграти лише 1 захисника і втратив м'яч
45+1 хв: кутовий удар біля володінь Пятова. Навіс. Б'є Фердінанд і захисник виносить м'яч з воріт
44 хв: Джеррард наносить удар в дотик після передачі справа. В руки Пятову
40 хв: Алієв б'є штрафний. Влучає в "стінку". Тимощук підхоплює м'яч, наближається до воріт і наносить потужний удар ... на трибуни
37 хв: Тимощук пробив з 25-ти метрів низом. Джеймс відбив перед собою, а добити немає кому :(
36 хв: Леннон прострілив справа і Руні пробивав у дотик. Набагато вище воріт
31 хв: штрафний удар виконував Алієв. Навіс точно в руки Джеймсу
29 хв: кутовий біля наших воріт. Лемпард подав на дальню стійку. Террі виграє повітря і скидає м'яч у воротарську. Крауч, який опинився чомусь без опіки (!!!) у воротарському, з кількох метрів розстріляв ворота - 1:0

Позаду третина матчу. Зазначу, що жодна з команд не володіє перевагою. Багато браку в центрі поля

27 хв: у боротьбі за м'яч Террі рукою розбив ніс Вороніну
20 хв: перший кутовий у матчі. Біля наших воріт. Подача і наші захисники виносять м'яч

"Україна! Україна!" - лунає з вуст наших уболівальників на весь "Уемблі"

15 хв: Штрафний удар виконує Джеррард. Мяч пролітає поруч з правою стійкою
14 хв: Михалик збив Руні на підступах до катного майданчика. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Тарас Михалик
10 хв: Милевський отримав м'яч на лівому фланзі і тут же його грубо збив Беррі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Гарет Беррі
7 хв: небезпечно біля наших воріт. Джеррард зліва навісив у карний майданчик точно на Руні. Уейн, стоячи спиною до воріт, першим дотиком підняв м'яч у повітря, а другим пробив через себе. Сфера пролетіла поруч з хрестовиною!!!
6 хв: Алієв наважився на удар з 40-ка метрів і влучив у Фердінанда

Шевченко сьогодні в запасі. Перед початком гри Андрій підійшов привітатися до Лемпарда і Террі

2 хв: Воронін міг вийти один на один, але Коул вицарапав м'яч з-під ніг форварда

1 хв: з центра поля гру розпочали Воронін і Мілевський

Гра розпочалась з хвилини мовчання. Вшануймо пам'ять вболівальників, які загинули в Кот "д` Івуар

Стадіон заповнений вщенть. Приємно, що майже 3 сектора займають вболівальники збірної України