АПОЕЛ ледве не переміг у лігві "драконів"

"Порту" - АПОЕЛ - 1:1© AFP
Спорт 20 жовтня, 2011, 00:39 1620
Кіпріоти продовжують лідирувати у групі G, розійшовшись миром з "Порту".

Кіпрський АПОЕЛ був близький до сенсаційної перемоги над португальським "Порту" у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів. Матч завершився результативною нічиєю - 1:1.

Команди обмінялися голами ще у першому таймі. Спочатку Халк вивів господарів поля вперед, відзначившись на 13-й хвилині потужним прострілом зі штрафного. А шість хвилин потому Аїлтон відновив паритет ударом низом з-за меж штрафного.

Кіпріоти були близькими до перемоги, хоча й завдали вдвічі менше ударів у площину воріт. Найреальніший момент забезпечити своїй команді три очки мав Альдо Адорно, але він у компенсований час не реалізував вихід сам на сам, пробивши у воротаря з вигідної позиції.

Відзначимо, що кіпріоти показали дуже хорошу гру, довівши, що не дарма посідають перше місце у турнірній таблиці групи G. Що ж до "Порту", то команда Вітора Перейри знаходиться на третій сходинці.

Наступну гру команди проведуть між собою в Нікосії 1 листопада.