Арбітру матчу "Реал" - "Барселона" погрожували розправою у Мадриді

Вольфганг Штарк вилучає Пепе© zimbio.com
Спорт 29 квітня, 2011, 13:16 3653 34
Шанувальники "Реала" спробували напасти на Вольфганга Штарка у одному з ресторанів Мадрида.

Німецький арбітр Вольфганг Штарк ще довго згадуватиме півфінальний матч Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Барселоною".

Після гри Штарк ледве не зазнав нападу в одному з ресторанів Мадрида. Шанувальники "Реала" впізнали Штарка і від словесної атаки спробували перейти до фізичної розправи над арбітром. Проте співробітники ресторану оперативно втрутилися і запобігли бійці.

У зв'язку з інцидентом Штарк і його асистенти вечеряли в привілейованій зоні закладу.

Нагадаємо, що у грі "Реал" - "Барселона" помилкове рішення Штарка вплинуло на результат матчу. На 61-й хвилині німецький арбітр несправедливо вилучив захисника мадридців Пепе.

Залишившись у меншості, "Реал" пропустив два м'ячі. Після гри керманич "Реала" Жозе Моурінью звинуватив УЄФА у допомозі "Барселоні".

УЄФА відкрив справи проти "Реала" і "Барселони"

Касільяс: "Реал" віддасть усі сили заради виходу в фінал Ліги чемпіонів

Гвардіола: нам пощастило, що у нас є Мессі

Моурінью: УЄФА не дозволяє грати проти "Барселони"

"Барселона" нокаутувала "Реал" у півфіналі Ліги чемпіонів (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами lequipe.fr / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 34
  • Богун Богун 29 квітня, 13:26 Згоден 7 Не згоден 1 "Нагадаємо, що у грі "Реал" - "Барселона" помилкове рішення Штарка вплинуло на результат матчу. На 61-й хвилині німецький арбітр несправедливо вилучив захисника мадридців Пепе." навіщо від себе писати про справедливість? відповісти цитувати Дякуємоспам