Аргентина лише з третьої спроби перемогла на Кубку Америки (відео)

Збірна Аргентини вийшла в 1/4 фіналу Кубка Америки© AFP
Спорт 12 липня, 2011, 10:05 1225
Збірна Аргентини розгромила команду Коста-Рики, чим гарантувала собі вихід в 1/4 фіналу Кубку Америки.

Національна збірна Аргентини після двох нічиїх нарешті продемонструвала свою блискавичну гру. В останньому матчі групового етапу аргентинці забили три "сухих" м'ячі у ворота збірної Коста-Рики.

Завдяки цій перемозі, яка була вкрай необхідна аргентинцям, вони з п'ятьма очками зайняли друге місце в групі і забезпечили собі вихід в чвертьфінал Кубка Америки.

Дублем за Аргентину відзначився нападник "Атлетіко" Серхіо Агуеро. Ще один гол у ворота Леонеля Морейри забив гравець мадридського "Реала" Анхель Ді Марія. Ліонель Мессі хоча й не забив, але показав свій високий рівень гри, асистувавши Ді Марії та Агуеро.

Раніше в чвертьфінал турніру вийшла збірна Колумбії, яка в матчі третього туру в групі А перемогла Болівію з рахунком 2:0.