Аргентина перемогла Бразилію (відео)

Лео Мессі© fifa.com
Спорт 18 листопада, 2010, 11:32 2321
Перемогу "альбіселесте" приніс влучний удар Лео Мессі на другій компенсованій до матчу хвилині.

Збірна Аргентини з рахунком 1:0 перемогла збірну Бразилії у товариському матчі, який відбувся в Досі.

Перемогу "альбіселесте" приніс влучний удар Лео Мессі на другій компенсованій до матчу хвилині. Нападник "Барселони" пройшов двох захисників і пробив з-під ноги третього.

Зауважимо, що більшу частину зустрічі перевагою володіли бразильці, проте вразити ворота Серхіо Ромеро їм не вдалося. У першому таймі Даніель Алвес гарматним ударом ледь не зламав поперечину.

На 77-й хвилині на заміну вийшов динамівець Андре, однак гостроти атаці "пентакапеонів" його вихід на поле не додав.

Завдяки цій перемозі Аргентина зрівняла рахунок за кількістю перемог в очних поєдинках з Бразилією. Тепер у кожної збірної по 34 перемоги при 23 нічиїх.