Аргентина сенсаційно вилетіла з Кубка Америки (відео)

Аргентинці ганебно виступили перед своїми вболівальниками© diariodenavarra.es
Спорт 17 липня, 2011, 14:49 2052
Аргентина з її зірковим складом завершила боротьбу за Кубок Америки, поступившись у чвертьфіналі Уругваю.

Зіркова збірна Аргентини завершила боротьбу на Кубку Америки. У 1/4 фіналу господарі поступилися збірній Уругваю в серії пенальті.

Уругвайці відкрили рахунок на 5-й хвилині зустрічі, блискуче розігравши стандартне положення. Форлан навісив, Касерес скинув м'яч на дальню стійку, де був одинокий Дієго Перес - 0:1.

Пропущений м'яч привів у лють господарів. Вони помчали на штурм воріт Муслери, і незабаром після філігранної передачі Мессі Ігуаїн головою поцілив у лівий кут - 1:1.

Ще у першому таймі гості залишились у меншості - за дві жовтих картки поле покинув автор голу Перес.

Звісно, у аргентинців була перевага, однак ударам Мессі, Аруего і Ко раз по раз бракувало влучності. Біля протилежних воріт могли відзначитися Лугано і Форлан. Удар першого прийняла на себе поперечина, а з виходом сам на сам нападника "Атлетико" впорався Ромеро.

На останній хвилині основного часу арбітр вирівняв склади. За дві жовтих картки пішов відпочивати Маскерано. І Уругвай ледве не вирвав перемогу в основний час, але Форлан ударом головою не влучив у порожні ворота.

У двох екстратаймах Аргентина володіла величезною перевагою. Ігауін потрапив в штангу, Мессі з трьох метрів не зумів переграти Муслера, було ще 2-3 моменти, але матч перейшов у серію пенальті.

Уругвайці у післяматчевій лотереї завжди діють здорово, Аргентина ж останнім часом постійно поступається в подібних боях майстерності та нервів. "Блакитні" всі свої п'ять ударів виконали просто блискуче без всяких шансів для Ромеро. А аргентинці били не настільки впевнено, Пасторе і Ігуаїну пощастило, а Тевес вистрілив майже по центру, потрапивши в Муслеру.

Аргентина з її зірковим складом відверто провалила турнір - ледве вийшли з групи і відразу ж зійшли з дистанції у чвертьфіналі. Цілком можливо, що буде звільнений Серхіо Батіста, хоча сам він це заперечує.

Ну а Уругвай ми побачимо в півфінальній битві з Перу. "Інки" лише у додатковий час схилили на свою користь шальки терезів у матчі з Колумбією.

Між іншим, Перу і Уругвай вже зустрічалися на турнірі, і тоді трапилася нічия. Причому уругвайцям відверто пощастило.

Кубок Америки. 1/4 фіналу

АРГЕНТИНА - УРУГВАЙ - 1:1. В серії пенальті 4:5

Аргентина: Ромеро, Сабалета, Бурдіссо, Г. Міліто, Занетті, Гаго (Білья, 97), Маскерано, Мессі, Агуеро (Тевес, 86), Ді Марія (Пасторе, 73), Ігуаїн

Уругвай: Муслера, Максі Перейра, Лугано, Вікторіно (Скотті, 19), Касерес, Гонсалес, Перес, Аревало Ріос (Егурен, 111), Альваро Перейра (Гаргано, 111), Форлан, Суарес

0:1 Дієго Перес, 5
1:1 Гонсало Ігуаїн, 17

Серія пенальті: Мессі (1:0), Форлан (1:1), Бурдіссо (2:1), Суарес (2:2), Тевес (2:2, воротар), Скотті (2:3), Пасторе (3:3), Гаргано (3:4), Ігуаїн (4:4), Касерес (4:5)

Вилучення: Маскерано, 88 – Перес, 38

КОЛУМБІЯ - ПЕРУ - 0:2

Колумбія: Луїс Мартінес, Суньїга, Переа, Єпес, Армеро, Санчес (Джексон Мартінес, 113), Гуарін, Агілар (Гутьєррес, 104), Морено, Рамос (Родальєга, 73), Фалькао

Перу: Фернандес, Реворедо, Рамос, Родрігес, Вильчес, Бальбін, Крусадо (Бальон, 118), Адвінкула (Лобатон, 46), Чіроке (Йотун, 96), Герреро, Варгас

0:1 Лобатон, 102
0:2 Варгас, 112

Нереалізований пенальті: Радамель Фалькао, 66 (повз ворота)

Ідейє блискуче дебютував за "Динамо" (відео)