Аргентинська збірна програла

Спорт 21 листопада, 2007, 10:26 288
Футбольна збірна Колумбії обіграла на своєму полі лідера південноамериканської відбіркової групі до чемпіонату світу 2010 року, команду Аргентини.

Збірна Аргентини з футболу зазнала першої поразки у відбірному турнірі чемпіонату світу 2010 року.

У ніч з 20 на 21 листопада дворазові чемпіони світу поступилися на виїзді Колумбії (1:2), причому пропустили вирішальний гол на 82-й хвилині. При цьому більшу частину зустрічі аргентинці грали в меншості.

На 25-й хвилині форвард збірної Аргентини і "Манчестер Юнайтед" Карлос Тевес ударив колумбійця Рубена Даріо Бустоса. Головний арбітр Хорхе Ларріонда, після консультації зі своїм асистентом, показав порушнику червону картку.

Проте, залишившись у меншості, аргентинці змогли відкрити рахунок. На 36-й хвилині Ліонель Мессі одержав пас від Хуана Романа Рікельме, пішов від трьох захисників і послав м'яч у ворота колумбійського воротаря Агустіна Хуліо.

В кінці першого і на початку другого тайму гості могли збільшити свою перевагу, але не використали декілька гольових моментів.

На 62-й хвилині колумбійці зрівняли рахунок після того, як Бустос вразив ворота суперника ударом зі штрафного. За вісім хвилин до фінального свистка Дайро Морено, який вийшов на заміну, приніс господарям перемогу - 2:1.

Відзначимо, що Бустос і Морено отримали жовті картки за те, що знімали футболки, коли святкували свої голи.

Незважаючи на поразку, збірна Аргентини поки зберегла за собою перше місце в південноамериканській відбірковій групі, набравши дев'ять очок в чотирьох матчах.

Колумбія (вісім очок) вийшла на друге місце, але потенційним лідером є команда Парагваю (сім очок), яка проведе свій матч четвертого туру проти чилійців 21 листопада. Цього ж дня збірна Бразилії (п'ять очок в трьох матчах) прийме Уругвай.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.