Аргентинці здобули вольову перемогу

Спорт 23 липня, 2007, 10:54 238
Аргентинська футбольна команда вже вшосте в своїй історії виграла чемпіонат світу для гравців не старше 20 років.

Аргентина
Радість чемпіонів
У Канаді перемогою збірної Аргентини завершився молодіжний (U-20) чемпіонат світу по футболу. У фіналі аргентинці отримали вольову перемогу над збірною Чехії з рахунком 2:1.

Перший тайм фінального матчу пройшов у жорсткій, часом грубій боротьбі – іспанський рефері Альберто Ундіано Мал'єнка вимушений був показати футболістам за цей ігровий відрізок шість жовтих карток. В цілому перевага у володінні м'ячем була на стороні Аргентини, проте Чехія під час контратак створювала гострі моменти.

Другий тайм почався з обопільних атак, під час яких кожна з команд могла відкрити рахунок. Проте лідер аргентинської команди Максимільян Моралес з вигідної ситуації не влучив у ворота, а удар чеха Любоша Калуди відбив воротар південноамериканської команди Серхіо Ромеро.

Потім команди протягом двох хвилин обмінялися забитими голами. Спочатку чех Мартін Фенін ударом у верхній кут примусив Ромеро капітулювати, а пізніше найкращий снайпер турніру Серхіо Агуеро зумів в боротьбі з двома захисниками проштовхнути м'яч в сітку після прострілу Евера Банеги.

Вирішальний гол забив Мауро Cарате, який на 86-й хвилині після передачі Моралеса спрямував м'яч точно в кут воріт збірної Чехії дальнім ударом. Для збірної Аргентини перемога на молодіжних чемпіонатах світу стала вже шостою в історії.

Серхіо Агуеро
Найкращий снайпер турніру - аргентинець Серхіо Агуеро
Бронзові медалі завоювала збірна Чилі, яка в матчі за третє місце переграла команду Австрії з рахунком 1:0.

Найкращим гравцем турніру був визнаний Серхіо Агуеро, на рахунку якого за підсумками першості шість голів і чотири результативні передачі.

Він одержав "Золотий м'яч", а "Срібним м'ячем" нагороджений його партнер по команді Максимільян Моралес, найнижчий гравець турніру (його зріст – 1,60 м), який забив чотири м'ячі і зробив три голеві передачі.