"Арсенал" хоче подати протест

Спорт 7 серпня, 2007, 12:02 307
Після діалогу тренера "Зорі" із рефері матчу "Зоря" – "Арсенал" луганчани переломили хід поєдинку і виграли його.

Вадим Рабінович
УНІАН
Київський «Арсенал» має намір подати протест у відповідні футбольні інстанції з вимогою переграти матч четвертого туру чемпіонату України "Зоря" – "Арсенал" через грубе порушення Регламенту і правил Чесної гри, повідомив ІА "Спорт України" президент клубу Вадим Рабінович.

Олександр Косевич
Олександр Косевич (Фото - uefa.com)
"Річ у тому, що в перерві матчу із "Зорею" головний тренер луганського клубу Олександр Косевич зайшов в суддівську кімнату і цілих 15 хвилин "розмовляв" з арбітром Орестом Шмігельським. В цей час вхід в суддівську заблокували охоронці, а з кімнати чулася безперервна лайка. У нас є відео, яке це підтверджує.

Зараз головне навіть не в тому, чи вплинуло вторгнення Косевича в суддівську на дії арбітра після перерви, хоча після цього відразу ж був призначений пенальті в наші ворота, а сам факт грубого порушення правил, адже представникам клубів заборонено спілкуватися із суддями, особливо під час матчів. Саме тому ми вимагаємо переграти цей поєдинок на нейтральному полі", - сказав Вадим Рабінович.

Нагадаємо, що після першого тайму "Арсенал" вів в рахунку 1:0, а на 52-й хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота київського клубу. Остаточний рахунок в матчі – 3:1 на користь "Зорі".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами СПОРТ.com.ua / К.К.