"Арсенал" і "Ліверпуль" зіграли у фантастичну нічию (відео)

Куйт зрівняв рахунок на 12-й компенсованій хвилині© UK football
Спорт 18 квітня, 2011, 08:17 2923 1
Матч між "Арсеналом" і "Ліверпулем" завершився драматичною нічиєю з рахунком 1:1. Обидва м'ячі було забито у компенсований час.

Єдиний недільний матч 33-го туру англійської Прем'єр-ліги між "Арсеналом" і "Ліверпулем" завершився драматичною нічиєю з рахунком 1:1.

Команди обмінялися результативними ударами у компенсований час. На 98-й хвилині "Арсенал" відкрив рахунок, а через чотири хвилини гості забили гол у відповідь. Обидва м'ячі було забито з пенальті.

Зазначимо, що арбітр компенсував так багато часу через травму захисника "Ліверпуля" Джеймі Каррагера, якому 10 хвилин надавали допомогу на полі, а після цього винесли з поля на ношах. Каррагер вкрай невдало зіткнувся у повітрі головами з одноклубником Фленаганом.