"Арсенал" і "Манчестер Сіті" познущались над суперниками в Кубку Англії

Бендтнер забив три м'ячі за 32 хвилини© UK football
Спорт 3 березня, 2011, 12:34 2196
"МанСіті" забив три "сухих" м'ячі у ворота "Астон Вілли", а "Арсенал" у переграванні познущався з "Лейтон Орієнт".

"Манчестер Сіті" і "Арсенал" здобули розгромні перемоги у 1/8 фіналу Кубка Англії.

Суперник київського "Динамо" у 1/8 фіналу Ліги Європи не зазнав проблем у протистоянні з "Астон Віллою", забивши три м'ячі у ворота бірмінгемського клубу.

"МанСіті" сповна скористався подарунком суперника (Жерар Ульє виставив на гру фактично другий склад) і вже до 25-ї хвилини вів у два м'ячі - точними ударами відзначилися Яя Туре і Маріо Балоттелі. А коли за 20 хвилин до кінця зустрічі Давид Сілва поставив переможну крапку, трибуни стали просто рідшати.

Натомість "Астон Вілла" за весь матч завдала усього два удари по воротах суперника.

"Арсенал" у переграванні розгромив "Лейтон Орієнт" з рахунком 5:0 (перша гра завершилась з рахунком 1:1). Команда Арсена Венгера в гранично експериментальному складі, в якому знайшлося місце і 19-річному півзахиснику ірландському Конор Хендерсону, дуже легко розібралася з представником Ліги Один.

На сьомій хвилині рахунок відкрив Маруан Шамах, відзначившись після флангового прострілу Томаша Росіцкі.

Футболісти "Лейтон Орієнта" для пристойності ще деякий час чинили опір, але коли Бендтнер після подачі Гіббса подвоїв рахунок, всі питання про результат зустрічі можна було знімати.

Данець забив і два наступні голи - ще до перерви він відзначився точним ударом з лінії штрафного майданчика. А на 62-й хвилині, після того, як Гіббс заробив пенальті, був точний з позначки. Останню крапку поставив Гаель Кліші, замкнувши на дальній стійці простріл Еммануеля Ебуе.

У чвертьфіналі "МанСіті" зіграє з "Редінгом", а на "Арсенал" чекає битва з "Манчестер Юнайтед".