"Арсенал" і "Манчестер Юнайтед" атакують "Челсі"

Прем'єр-ліга. 19-й тур© Архів
Спорт 28 грудня, 2009, 01:41 2650
Огляд матчів 19-го туру англійської Прем'єр-ліги з футболу.

26-27 грудня відбулися матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги.

"Челсі", здобувши лише одну перемогу в останніх семи матчах, в гостях розписав мирову з "Бірмінгем Сіті" - 0:0. Найкращий момент для взяття воріт мав захисник "аристократів" Алекс, але м'яч після його могутнього удару зі штрафного влучив у поперечину. Востаннє "Челсі" йшов з поля без забитого гола у півфіналі минулої Ліги чемпіонів УЄФА, коли зіграв по нулях з "Барселоною". До того ж червону картку в кінцівці отримав хавбек лондонців Флоран Малуда.

Невдачею "аристократів" не забарилися скористатися "МанЮнайтед" і "Арсенал".

"Каноніри" вдома розправилися з "Астон Віллою" - 3:0. Дубль оформив Фабрегас Сеск Фабрегас. На 65-й хвилині іспанець відкрив рахунком відмінним ударом зі штрафного. За дев'ять хвилин до фінального свистка Фабрегас завершив швидку контратаку, а в компенсований час остаточний результат на табло встановив Абу Діабі.

"МЮ" в дебюті дуелі з "Халлом" також діяв не кращим чином. Проте наприкінці першого тайму Уейн Руні замкнув простріл Даррена Флетчера - 1:0. Згодом Руні віддав невдалу передачу, і Рафаель був змушений збити Жозі Альтідоре у власному карному майданчику. Пенальті чітко реалізував Крейг Феган. Руні виправився на 73-й хвилині, коли після його прострілу Енді Доусон зрізав м'яч у власні ворота. Більше того, форвард збірної Англії організував гол Дімітара Бербатова за вісім хвилин до фінального свистка.

У першому матчі на посаді тренера "Манчестер Сіті" Роберто Манчіні добився перемоги над "Сток Сіті" з рахунком 2:0. Відзначилися Мартін Петров та Карлос Тевес.

Нарешті порадував своїх уболівальників "Ліверпуль", перемігши вдома "Вулверхемптон".

Суперник донецького "Шахтаря" по Лізі Європи "Фулхем" зіграв внічию з "Тоттенхем Хотспур".