"Арсенал" на виїзді б'є "Севастополь" (відео)

Шацьких засмутив "моряків"© fcarsenal.com.ua
Спорт 19 листопада, 2010, 16:03 2365
Голи Сергія Самодіна і Максима Шацького запезпечили "Арсеналу" три очки у грі з "Севастополем".

Київський "Арсенал" з рахунком 2:0 переміг "Севастополь" у стартовому матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу.

"Каноніри" доволі швидко відкрили рахунок. На 9-й хвилині після передачі Закарлюки на вільний простір біля воріт господарів вирвався Самодін. Нападник красиво пробив повз Сокоренка, який з запізненням вийшов на удар.

Ближче до середини тайму господарі заволоділи територіальною перевагою, однак пройти насичену оборону киян севастопольцям не вдавалось.

А на останній хвилині тайму Сокоренко був змушений вдруге виймати м'яч з власних воріт. Після навісу в штрафний майданчик Макс Шацьких як професор розправився з воротарем і відправив м'яч у дальній кут. Захисник господарів Нено залишився у цьому епізоді статистом.

У перерві керманич "Севастополя" поміняв воротаря. Місце у воротах зайняв Літовка.

У другому таймі "каноніри" був близький до розгрому, але не реалізували декілька блискавичних контратак - виручав Літовка. Зокрема на 52-й хвилині Шацьких з гострого кута не влучив у порожні ворота, ще через кілька хвилин Самодін програв дуель голкіперу, а на 78-й хвилині після удару Богданова м'яч просвистів біля стійки.

Натомість всі потуги господарів закінчувались безрезультатно. Лише на 89-й хвилині біля воріт Реви була справжня небезпека, але Левандовські, опинившись на місті центрального нападника, не зумів обробити м'яч і втратив свій шанс.

"Арсенал" піднявся на шосте місце, а "Севастополь" залишається у зоні вильоту.