"Арсенал" - "Шахтар" - 5:1. Лондонські гармати розстріляли донеччан

"Арсенал" - "Шахтар" - 5:1© uefa.com
Спорт 19 жовтня, 2010, 23:39 4964 9
Донецький "Шахтар" зазнав нищівної поразки від лондонського "Арсеналу" у третьому турі Ліги чемпіонів.

У Лондоні завершено матч третього туру Ліги чемпіонів між лондонським "Арсеналом" і донецьким "Шахтарем".

Після трьох турів у "Арсенала" - 9 очок, у "Шахтаря" - 6 очок. За два тижні - 3 листопада - в Донецьку відбудеться матч-відповідь.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група Н. 3-й тур

Лондон. "Емірейтс"
Головний арбітр: Свейн Моен (Норвегія)

АРСЕНАЛ - ШАХТАР - 5:1

Арсенал: 21.Фаб'янськи, 4.Фабрегас (к) (15.Денілсон, 63), 7.Росіцкі, 8.Насрі (14.Уолкотт, 72), 17.А. Сонг, 18.Скіллачі, 19.Уїлшир, 20.Джуру, 22.Кліши, 27.Ебуе, 29.Шамах (23.Аршавін, 72)

Запасні: 53.Щясны, 2.Діабі, 28.Гіббс, 52.Беннтнер

Шахтар: 30.П'ятов, 3.Хюбшман, 5.Кучер, 9.Адріано (11.Едуардо, 63), 10.Вілліан (20.Коста, 46), 19.Гай (8.Жадсон, 68), 22.Мхітарян, 26.Рац, 29.Тейшейра, 33.Срна (к), 44.Ракицький

Дистанція, м: 115245 - 114609

90+2 хв: фінальний свисток

82 хв: колишній нападник "канонірів" красивим ударом в дотик завершив швидку атаку "гірників". Передачу йому віддав Жадсон. Вболівальники пораділи за свого колишнього кумира, а сам футболіст не святкував гол

70 хв: блискучий пас Насрі на Шамаха і той розстріляв П'ятова

66 хв: Уїлшир обігрався з Шамахом, вискочив на П'ятова і проштовхнув м'яч повз голкіпера у ворота

60 хв: Фабрегас ударом з 11-метрової позначки відправив м'яч у ліву дев'ятку

60 хв: після подачі зі штрафного Луїс Адріано притримав рукою у штрафному майданчику Джуру. Арбітр призначив пенальті

48 хв: Мхітарян прекрасною передачею вивів Луїса Адріано сам-на-сам. Бразилець завдав сильного удару, але потрапив у голкіпера

46 хв: Луческу з перших хвилин другого тайму кинув у бій Дугласа Косту

Дистанція, м: 58672 - 58113

42 хв: Сонг подав справа у штрафний майданчик. Захисники дозволили Насрі прийняти м'яч і сильно пробити повз П'ятова у ворота.

35 хв: "гірники" поки грають без воріт

22 хв: Насрі потужно пробив з 16-ти метрів після скидки Шамаха. Цього разу П'ятов врятував ворота

19 хв: при подачі з кутового П'ятов випустив м'яч з рук і Сонг у боротьбі з захисниками проштовхнув сферу у сітку

Футбольний матч в Росії завершився жорстокою бійкою (відео)