"Арсенал" виграв столичне дербі (відео)

"Оболонь" - "Арсенал" - 0:1© fpl.ua
Спорт 26 вересня, 2011, 08:50 937
Команда Леоніда Кучука мінімально перемогла "Оболонь" на полі "пивоварів".

Столичне дербі між "Арсеналом" та "Оболонню" завершилося мінімальною перемогою "канонірів" з рахунком 1:0.

Підопічні Леоніда Кучука володіли перевагою з перших хвилин матчу. І вже на 12-й хвилині фінський легіонер Велі Мікко Лампі забив свій дебютний гол за "Арсенал". Захисник вдало підключився до атаки, і невідпорно пробив з лінії штрафного майданчика.

Реальну нагоду зрівняти рахунок "Оболонь" отримала наприкінці першого тайму. Володимир Польовий зіграв рукою у власному штрафному майданчику. До 11-метрової позначки підійшов Ігор Пластун. Але не зумів переграти Сергія Погорілого.

У другому таймі "каноніри" ледь не пропустили через помилку Погорілого, який необачно залишив лінію воріт, але в останній момент ситуацію виправив Богдан Шершун, вибивши м'яч на кутовий.

Після цього "Арсенал" впевнено довів гру до кінця, залишивши свої ворота "на замку".

Таким чином, "Арсенал" продовжив серію вдалих матчів у гостях, не пропустивши в них жодного голу. А "Оболонь" залишається єдиною командою чемпіонату без перемог.