"Арсенал" впевнено переміг "Челсі" у чемпіонаті Англії (відео)

"Арсенал" вже другий© UK football
Спорт 28 грудня, 2010, 10:33 2386
"Арсенал" з рахунком 3:1 переміг діючого чемпіона Англії "Чеслі", шанси якого на успішний захист титулу після цієї поразки стають практично примарними.

У заключному матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги відбулося лондонське дербі. "Арсенал" з рахунком 3:1 переміг діючого чемпіона "Чеслі", шанси якого на успішний захист титулу після цієї поразки стають практично примарними.

Протягом більшої частини першого тайму "каноніри" нічого не могли створити біля воріт Петра Чеха, хоча й володіли територіальною перевагою. "Аристократи" періодично огризалися, але спромоглися лише на удар Дідьє Дрогба, після якого м'яч пройшов поруч зі стійкою. Гості на деякий час освоїлися на полі але десь з середини першого тайму футболісти "Арсеналу" міцно заволоділи ініціативою і почали все частіше загрожувати воротам суперника.

Небезпечно пробивав з гострого кута ван Персі, прорвався до воріт і ледь не забив Тео Уолкотт, і якщо до пори до часу "сині" стримували атаки господарів, то під кінець першого тайму "Арсенал" цілком заслужено повів у рахунку, коли в результаті чергового наскоку у штрафний майданчик суперника м'яч опинився в Алекса Сонга, і той холоднокровним ударом послав м'яч у нижній кут воріт.

А ледве почався другий тайм, як "Челсі" поховав себе сам - дві грубі помилки в захисті, коли гості двічі за дві хвилини в буквальному сенсі дарували м'яч господарям, призвели до блискучих голів у виконанні Фабрегаса, що забивав уже в порожні ворота, і Уолкотта, що ефектним ударом послав м'яч у ворота Чеха.

"Челсі" у цей момент опинився в явній розгубленості, однак зумів досить швидко відіграти один гол - після штрафного удару у виконанні Дрогба Браніслав Іванович головою переправив м'яч у ворота Лукаша Фабіанскі.

Інтрига наче зародилася, проте, так ні до чого і не призвела - футболісти "Арсеналу" впевнено довели матч до перемоги, так і не дозволивши "Челсі" що-небудь зробити біля своїх воріт. Команда Карло Анчелотті в черговий раз провела свій далеко не найкращий матч, і здебільшого прямолінійні дії "синіх" виявилися явно неефективними.

Перша перемога в останніх шести матчах проти "Челсі" дозволила команді мсьє Венгера повернуться на другу сходинку в турнірній таблиці. "Челсі" ж не може перемогти вже протягом шести матчів у чемпіонаті, відстаючи від "Манчестер Юнайтед" на шість очок і при цьому зігравши на один матч більше.

І хоча, ймовірно, про це поки і рано і говорити, але мимоволі в голову починає закрадатися думка, що при такій грі "Челсі" буде складно не те, що вести боротьбу за чемпіонство, але і фінішувати в першій четвірці - адже крім "Арсенала" і двох "Манчестерів" є ще потужний "Тоттенхем Хотспур". А вболівальники "синіх", по всій вірогідності, залишали "Емірейтс" з думкою про те, що в січні Роману Абрамовичу не завадило б дістати з кишені свій товстий гаманець.

Вже через два дні команди зіграють черговий тур. "Челсі" прийме "Болтон Уондерерс", який лише на два очки відстає від "аристократів". "Арсенал" зіграє в Уїгані з місцевим "Атлетиком" - для "канонірів" цей матч не буде легкою прогулянкою.