"Арсенал" впевнено переміг "Чорноморець"

"Чорноморець" - "Арсенал" - 1:3
Спорт 25 липня, 2009, 18:11 1181
Одеський "Чорноморець" зазнав другої поспіль поразки від київських команд - в другому турі одесити поступились "канонірам".

Другий тур Прем'єр-Ліги відкривали дві дуже неоднозначні команди - "Чорноморець" та "Арсенал" -, проблеми яких у всіх на виду.

Перший небезпечний момент у матчі був біля воріт гостей. Симоменко виконав штрафний, воротар одеситів Руденко не без перешкод відбив прямий удар зі стандарту. Однак на десятій хвилині поєдинку і він був безпорадним, коли Мазілу пройшов по правому флангу і прострілив в район дальньої штанги, де опинився Андрій Воробей - перший гол бомбардира за "канонірів".

Деякий час господарі були безпорадні, але потім сувора необхідність змусила їх шукати доступ до володінь Реви. Втім, на 38-й хвилині матчу "канонірам" вдалося зміцнити свою перевагу. Черговий кутовий біля воріт Руденка призвів до голу. Закарлюка навісив на ближню штангу, і Грицай, випередивши захисників, спокійно переправив м'яч в сітку - 0:2!

Та, господарі не відпустили суперника далеко вперед: всього через дві хвилини Левига виконав точний навіс з кутового на Васкеза, і Себастьян сильним і влучним ударом головою переграв Віталія Реву - 1:2!

Тут же одесити могли зрівняти рахунок: Діденко прострілив уздовж воріт. Левига відчайдушно намагався дістатися до м'яча, але трохи не встиг.

У перерві Заваров ще раз звернув увагу своїх підопічних на слабкі сторони противника, і вже на 51-й хвилині "каноніри" знову забили. Знову прекрасна передача Мазілу, в цей раз на Хомина, який вискочив на рандеву з Руденком і чітко послав м'яч воротарю між ніг.

Після цього гості не прагнули нагнітати обстановку і спокійно відбивали випади "моряків", у яких, втім, були моменти для того, щоб розписатися у воротах Реви.

Наприклад, варто виділити "соковитий" удар з дев'яти метрів у виконанні Бабича, проте воротар "Арсеналу" в тому епізоді зіграв вище усіляких похвал. В самій кінцівці матчу Рева ще раз врятував "канонірів", відбивши потужний удар Косиріна.

Кияни довели зустріч до перемоги, тоді як у вболівальників "Чорноморця" тривожно на душі. У двох матчах проти столичних команд одесити пропустили вісім м'ячів, але ж могло б бути і більше - оборона "Чорноморця" на старті чемпіонату виглядає гірше нікуди.