"Арсенал" здобув фантастичну перемогу над "Челсі" (відео)

"Челсі" - "Арсенал" - 3:5. Джон Террі - антигерой матчу© UK football
Спорт 30 жовтня, 2011, 16:14 2011
"Аристократи" двічі вели в рахунку, однак не змогли втримати перевагу, зазнавши другої поспіль поразки.

Лондонське дербі між "Арсеналом" та "Челсі" на "Стемфорд Брідж" закінчилося сенсаційною перемогою "канонірів" з рахунком 5:3.

"Аристократи" двічі вели в рахунку, однак не змогли втримати перевагу, зазнавши другої поспіль поразки в чемпіонаті Англії.

Вже на 14-й хвилині Лемпард відкрив рахунок - півзахисник точним ударом замкнув фланговий простріл Хуана Мати. Проте після того, як команди обмінялися серією небезпечних моментів, ван Персі на 36-й хвилині зрівняв рахунок, завершивши ударом у порожні ворота блискучу комбінацію за участю Аарона Ремзі і Жервіньо.

Втім, на останній хвилині першого тайму Джон Террі після кутового у виконанні Лемпарда вдруге вивів "Челсі" вперед. Однак всього через чотири хвилини після відновлення гри бразильський захисник гостей Андре Сантос, відгукнувшись на пас Ремзі, ударом між ніг Петра Чеха відновив рівновагу в рахунку.

Минуло ще шість хвилин, і "Арсенал" вперше у цьому матчі вийшов вперед. Тео Уолкотт зробив фантастичний сольний прохід, обіграв двох суперників і з лінії штрафного завдав результативного удару в дальній від Чеха кут воріт.

Команда Арсена Венгера зберігала перевагу до 80-ї хвилини, коли феноменальний удар з-за меж штрафного завдав Мата, втретє в цьому матчі зробивши рахунок рівним.

Але на 85-й хвилині каноніри забили четвертий м'яч: Джона Террі послизнувся на газоні при спробі віддати пас і ван Персі, який знаходився поблизу, не міг не скористатися таким подарунком долі: голландець підібрав м'яч, переграв Чеха, після чого спокійно вразив порожні ворота.

Але на цьому голландський форвард не зупинився - уже в компенсований час, коли гості піймали "Челсі" на контратаці, ван Персі, отримавши точний пас від Артети, красивим ударом поклав п'ятий м'яч у ворота Чеха.

"Арсенал" з 16-ма очками піднявся на шосте місце в турнірній таблиці, а "Челсі" з 19 очками залишається поки на третьому місці.