"Арсенал" здобув феєричну перемогу у Донецьку (відео)

Шацьких поклав початок розгрому© fcarsenal.com.ua
Спорт 30 квітня, 2011, 19:50 2452
Зустріч між претендентами на Лігу Європи завершилась переконливою перемогою київського "Арсенала".

Київський "Арсенал" здобув фантастичну перемогу над донецьким "Металургом" у матчі 27-го туру Прем'єр-ліги. Зустріч на донецькому стадіоні "Металург" завершилась з рахунком 1:5.

Перший же небезпечний випад гостей призвів до пенальті - Воловик зніс у куті штрафного майданчика Богданова і Шацьких впевнено реалізував 11-метровий.

Пройшло всього шість хвилин, а кияни скористалися черговою помилкою господарів в обороні, і Мазілу фактично розстріляв ворота Бандури.

Ще у першому таймі кияни довели справу до розгрому. На 33-й хвилині Андрій Богдагнов сильним ударом з-за меж штрафного поклав м'яч у лівий кут.

У другому таймі Аржанов і Самодін довели рахунок до непристойного.

Лиш на 89-й хвилині господарям вдалося забити м'яч у ворота гостей. Фернандеш відзначився прямим ударом зі штрафного.

1:5 - "Арсенал" виходить на шосте місце в турнірній таблиці.

А ми чекаємо на другу частину київсько-донецького протистояння. Будемо сподіватися, що всеукраїнське дербі буде цікавішим за донецький матч у одні ворота. Відеотрансляцію матчу "Динамо" - "Шахтар" дивіться на "Проспорті".