"Арсенал" здобув результативну нічию в Вільярреалі

Спорт 8 квітня, 2009, 01:31 539 1
"Вільярреал" і "Арсенал" зіграли в нічию у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.

Матч "Вільярреал" - "Арсенал" завершився в нічию, що грає на користь "Арсеналу", який, по-перше, не програв, а по-друге, забив гол на чужому полі, що не менш важливо.

"Вільярреал" чудово відіграв у першому таймі. На 10-й хвилині удар капітана "Вільярреала" Маркуш Сенни, виконаний з невеликою підкруткою, залишив не у справ Мануеля Альмунія.

У середині другого тайму. Адебайор, прийнявши на груди довгу передачу, пробив через себе і встановив остаточний рахунок у грі. Загалом друга половина явно залишилася за підопічними Арсена Венгера, так що результат абсолютно справедливий.

Залишається з нетерпінням чекати двобою на "Емірейтс".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/4 фіналу. Перший матч

Вільярреал. "Ель Мадригал"
Арбітр: Том-Хеннінг Евребе (Норвегія)

"Вільярреал" - "Арсенал" - 1:1 (1:0)

"Вільярреал": Дієго Лопес, Анхель Лопес, Годін, Капдевіла, Кані (Фернандес, 46), Сенна, Егурен, Ібагаса (Франко, 79), Россі, Льоренте (Пірес, 70)
"Арсенал": Альмунья (Фабьянскі, 27), Санья, Туре, Галлас (Джура, 42), Кліши, Сонг, Денілсон, Фабрегас, Уолкотт (Ебуе, 79), Насрі, Адебайор

Голи: Сенна, 10 - 1:0, Адебайор, 66 - 1:1
Попередження: Сонг, 38, Адебайор, 45, Фабрегас, 45 +2, Насрі, 87

Абрамович відмовився від Хіддінка через "політичні ускладнення"

Шевченко: хочу в наступному сезоні грати за "Мілан"

• ы ы 8 квітня, 02:04 Згоден 0 Не згоден 0 Самый необычный конкурс!! телеканал Евроспрорт на кануне нового Года провёл конкурс среди футболистов Лондонского Арсенала, задание заключалось в том чтобы футболист попал с центра поля в перекладину. Приз составлял 250 500 $!!! Посмотрите что получилось=) http://depositfiles*com/files/eg7v2t... звёздочки "." відповісти цитувати Дякуємоспам