Атлетіко - Барселона - 1:0. Онлайн-коментар

21:45 Атлетіко - Барселона / Фото: prosport.tsn.ua

Мадридський "Атлетіко" переміг каталонську "Барселону" у повторному матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

СТАТИСТИКУ МАТЧУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

на трибунах масове божевілля: "Вісенте Кальдерон" скачить і танцює!
90+3' все! Фантастика! "Атлетіко" робить гучну сенсацію і йде у півфінал Ліги чемпіонів!
90+1' співає "Вісенте Кальдерон", вболівальники вже святкують.
90+1'  Вебб нагородив "гірчичником" автора єдиного глу - Коке
83' з такими потугами не бачити "Барсі" ЛЧ, "матрасники" дуже близькі до свого першого півфіналу.
79' втомився Вілья, йде відпочивати. Свіженький Крістіан Родрігес на заміні.
78' ух, Неймар! У шикарному стрибку піймав на голову м'яч після подачі Дані Алвеса з правого флангу - зовсім трішки не вистачило точності бразильцю. Класний момент для "Барси".
72' Іньєста йде відпочивати. Педро Родрігес змінює його.
71' спірний момент. Маскерано підштовхнув у сину Вілью у своєму штрафному, але Вебб вирішив, що це не пенальті.
63' Дієго щойно вийшов і вже рветься в бій. Пінто зреагував на удар бразильця.
62' відповідь Сімоне. Відпочивати пішов Адріан Лопес. На полі Дієго.
61' перша заміна. Мартіно знімає Фабрегаса. На пле виходить Алексіс Санчес
 60' "Барселона" захопила ініціативу. Ось і Хаві не скористався моментом, пробивши мимо.
48' Куртуа рятує "Атлетіко" - Тібо "прочитав" дії Неймара, який вибіг на побачення.
46' почався другий тайм. Поки без замін
  У будь-якому разі чекаємо не менш насиченого та видовищного другого тайму.
  А ось що відбувається у роздягальні "синьо-гранана лише уявити...
  "Атлетіко" підсів після потужного початку - чи вистачить сил у команди Дієго Сімоне тиснути "Барсу" і в другій 45-хвилинці?
  За перший тайм "Барселона" отримала три удари в каркас воріт та один у сітку. Самі ж каталонці мали беззубий вигляд.
45+1' перерва
45+1' м'яч влучиив в обличчя Дієго Годіну. Боляче уругвайцю..
 44' одну хвилину компенсував арбітр.
40' пішов "Атлетіко" у наступ... Адріан падає в штрафній - Вебб не реагує на падіння.
31' "Барселона" перевела гру на половину суперника, але просто контролює м'яч... для статисти, здається.
27' Іньєста провірив пильність Тібо Куртуа несильним ударом. З таким і дівчина впорається.
 24' Неймар провіз лівим флангом на собі суперника, прострілив на Мессі, Лео пробив поруч зі стійкою.
19' Вілья вирішив постріляти по каркасу воріт. Тепер у поперечину попав. Класно поборовся за м'яч Давид і з гострого кута бив.
18'  Бускетс отримує попередження за фол на Адріані Лопесі.
12' не позаздриш фанатам "Барселони". Як там ваші серця?
11' знову стійка! Вілья!
10' не може "Барса" вийти зі своєї половини поля... Скажений "Атлетіко" просто!
7' потужні швидкості ввімкнули господарі поля і возять "Барселону". Де таке бачено?
  Оце "Атлетіко" розірвав "Барсу"! Класна затяжна атака завершилася капітуляцією каталонців. Спершу за "Барселону" зіграла стійка після удару Андріана Лопеса. Але Коке з кількох метрів увігнав м'яч у сітку!
5' ГОООООООООЛ!!!!!!!!
4' потужний удар від Рауля Гарсії - м'яч пролетів трішки вище поперечини
3' перший стандарт для "Барселони". Пішов навіс у штрафний мадриців - відбилися. Мессі на підборі пробиває - повз ворота.
21:45 в бій!
21:42 команди виходять на поле під красивий перформанс вболівальників. Слухаємо гімн ЛЧ.
21:41 сьогодні не допоможе "Атлетіко" Дієго Коста, який травмувався у першій грі.
21:35 шикарна атмосфера на "Вісенте Кальдерон"! Вболівальники з нетерпінням чекають на спектакль на полі.
15:55 "Все, що ми повинні, це зіграти краще, ніж "Атлетико", і перемогти. Обидві команди відмінно знайомі, знають одна одну вздовж і впоперек. Команди грають в абсолютно різному стилі. Я впевнений тільки в тому, що "Барселона" не перемагала "Атлетико" ні в одній із зустрічей цього сезону. Подивимося, чи вийде у нас на цей раз", - сказав керманич "Барси" Херардо Мартіно
15:55 "Це буде дуже пристрасний матч, один з найкращих у Лізі чемпіонів. На полі зіткнуться команди, які сповідують різні стилі. А результат першого матчу не має ніякого значення", - вважає керманич мадридців Дієго Сімеоне
8:08 натомість каталонці можуть не вийти у півфінал вперше за 7 років.
8:08 якщо мадридці сьогодні здолають каталонців, то зіграють у півфіналі Ліги/Кубка чемпіонів вперше з 1974 року
8:08 цікаво, що "Атлетіко" приймав "Барселону" 105 разів у всіх турнірах і здобув 50 перемог при 23 нічиїх і 33 поразках
8:08 на папері фаворитом матчу є "Барса", але у нинішньому сезоні каталонці жодного разу не обіграли "Атлетіко". До того ж, саме "матрацники" лідирують в чемпіонаті, випереджаючи "Барсу" на одне очко
8:08 на "Камп Ноу" команди забили по одному м'ячу, тому "Барсі" треба забивати, інакше каталонці вилетять з турніру
8:08 сьогодні в Мадриді на стадіоні "Вісенте Кальдерон" відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між іспанськими клубами "Атлетіко" і "Барселона"

Атлетіко - Барселона - 1:0. Відео матчу