"Атлетіко" програв у Хіхоні і покращив шанси "Барселони" на чемпіонський титул в Іспанії

Сімеоне має всі підстави бути розчарованим.© Reuters
Команда Дієго Сімеоне несподівано поступилася на виїзді "Спортінгу".

Мадридський "Атлетіко" значно погіршив свої шанси на чемпіонський титул у першості Іспанії.

В 30 турі Ла Ліги команда Дієго Сімеоне програла на виїзді хіхонському "Спортінгу" 1:2.

У переможців м'ячі забивали Антоніо Санабрія (79') та Карлос Кастро-Гарсія (89'). У мадридців єдиний гол забив Антуан Грізманн, який відкрив рахунок на 29-й хвилині.

Тепер "Атлетіко" відстає від "Барселони" вже на 8 очок за 8 турів до завершення першості, до того ж каталонці мають матч у запасі і завтра зможуть збільшити розрив до 11 пунктів.

Нагадаємо, 5 та 13 квітня "Атлетіко" зіграє проти "Барселони" у двоматчевій дуелі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / М.П.