"Атлетико" виграв Лігу Європи (відео)

"Атлетико" - переможець Ліги Європи© uefa.com
Спорт 13 травня, 2010, 01:14 2233
Дубль уругвайця Дієго Форлана приніс іспанському "Атлетико" перемогу у Лізі Європи.

У німецькому місті Гамбург завершився фінал Ліги Європи між лондонським "Фулхемом" і мадридським "Атлетико". Матч завершився перемогою іспанського клубу з рахунком 2:1.

Результативним був перший тайм гри, коли команди обмінялися голами. На 38-й хвилині Агуеро відпасував на Форлана і той одним дотиком переправив м'яч у ворота. Зазначимо, що лайнсмен прогавив офсайд у уругвайця.

"Фулхем" відповів дуже швидко. Багатоходову комбінацію увінчав прицільний удар Саймона Девіса.

У другому таймі і в додатковий час команди більше грали з оглядкою на ворота. Але "Атлетико" все ж таки діяв гостріше. Так що другий гол Форлана за чотири хвилини до кінця додаткового часу виглядав цілком логічно. У ролі асистента знову виступив Агуеро.

Таким чином, "Атлетико" став першим переможцем Ліги Європи - турніру, що прийшов на зміну Кубку УЄФА.