"Атлетико" виграв Суперкубок Європи (відео)

"Атлетико" виграв Суперкубок Європи© AFP
Спорт 28 серпня, 2010, 13:27 1586
Переможець Ліги Європи виявився сильнішим за володаря Кубка чемпіонів.

Мадридський "Атлетико" вперше в історії виграв Суперкубок Європи з футболу, обігравши міланський "Інтер" з рахунком 2:0.

На 62-й хвилині рахунок відкрив Хосе Антоніо Рейєс. Агуеро втратив м'яч, але Рейєс зумів повернути футбольний снаряд, зробив пару кроків вперед, відірвавшись від Майкона, і завдав разючий удар у кут воріт.

На 83-й хвилині іспанці забили другий гол. Сімау прискорився на лівому фланзі, прострілив у карний майданчик і Серхіо Агуеро з кількох метрів розстріляв ворота.

На останній хвилині іспанці порушили правила у власному карному майданчику, Проте Дієго Міліто не реалізував пенальті - Де хеа у стрибку відбив удар аргентинського форварда.

28 серпня стартують чемпіонати Іспанії та Італії, але "Атлетико" і "Інтер" свої матчі зіграють пізніше.