Аутсайдер чемпіонату відібрав очки у "Динамо" (відео)

Гол Шеви приніс киянам лише нічию© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 10 квітня, 2011, 18:10 7868 1
Запорізький "Металург" дав справжній бій команді Юрія Сьоміна, ледве не обігравши другу команду чемпіонату.

Київське "Динамо" втратило два дорогоцінних очки у матчі з останньою командою чемпіонату запорізьким "Металургом". Гра на "Славутич-Арені" завершилась з рахунком 1:1.

Аутсайдер чемпіонату дав справжній бій команді Юрія Сьоміна. Господарі відкрили рахунок на останній хвилині першого тайму. Цуріков по флангу увірвався в штрафний майданчик і з 13-ти метрів пробив повз Шовковського.

Однак ще у середині першого тайму трапився скандальний епізод. Запорожці забили гол після офсайду у Жуніора. Суддя спершу зарахував взяття воріт, але потім змінив свої рішення, побачивши, що лайнсмен підняв прапорець, сигналізуючи офсайд у Жуніора. Гравці "Металурга" накинулися на арбітра, але це призвело лиш до попередження Жуніору.

Після перерви Сьомін випустив на поле Мілевського і Ярмоленка. І вже на 46-й хвилині Каддурі зробив вивірену передачу у штрафний майданчик, де Шева розібрався з двома захисниками і пробив над Безотосним.

Здавалося б, "Динамо" доб'є суперника. Двічі небезпечно бив Ярмоленко, мав свій шанс Мілевський, а Шевченко головою пробив вище цілі.

Проте з часом ентузіазм у гравців "Динамо" зійшов нанівець. Натомість біля воріт Шовковського знову з'явилися небезпечні моменти.

До кінця матчу рахунок не змінився. Таким чином, "Динамо" не вдалося скористатися поразкою "Шахтаря" і скоротити відставання від "гірників" до дев'яти очок. В той же час, відрив від "Металіста" скоротився до трьох очок.

Що стосується "Металурга", то запорожці відстають від рятівного 14-го місця на 8 очок.