"Азовмаш" і "Будівельник" програли важливі матчі у Єврокубку

"Азовмаш" програв грекам© bcazovmash.com.ua
Спорт 15 грудня, 2010, 09:46 932
"Будівельник" і "Азовмаш" програли свої матчі у п'ятому турі Єврокубка.

14 грудня відбулись матчі п'ятого туру баскетбольного Єврокубка. Українські "Азовмаш" і "Будівельник" програли важливі домашні матчі і тепер обидві команди опинились під загрозою вильоту з Єврокубка.

"Азовмаш". Маріупольцям не вдалося перемогти грецький "Аріс". Вирішальною стала третя чверть, коли гості змогли відірватися на 11 очок і прагматично довели гру до перемоги.

Але, ця поразка для "Азомаша", так само, як і перемога "Цедевіти" (84:73) в гостях у "Апоеля Галіла", рівним рахунком нічого не значили. Для визначення другої команди групи вирішальним буде очне побачення "Аховмаша" і "Цедевіти" у Хорватії. Завдання українців - перемогти з різницею в 4 і більше очки, адже маріупольці програли "Цедевіті" домашню гру.

"Будівельник". У рівній боротьбі кияни не змогли повторити іспанського подвигу і програли команді з Лас-Пальмаса. Долю матчу вирішив ривок гостей 13:0 у останній чверті.

Тепер "будівельникам"потрібно обігравати на виїзді "Шяуляй". У такому випадку, якщо "Гран Канарія" не програє чорногорській "Будучності" більше, ніж 18 очок, кияни посядуть друге місце в групі.