"Азовмаш" обіграв на виїзді дебютанта Ліги ВТБ

"Азовмаш" виявився сильнішим за "Німбурк" / Фото: Pashukwork.1nsk.ru

"Азовмаш" з рахунком 94:86 переміг черський "Німбурк" у своєму третьому матчі Єдиної Ліги ВТБ.

Маріупольський "Азовмаш" здобув другу перемогу у груповому раунді Єдиної Ліги ВТБ. Приазовці обіграли на виїзді чеський "Німбурк" з рахунком 94:86.

Перша чверть видалась надрезультативною - 28:32 на користь українців. У другій чверті гості також виграли з різницею у "+4", пішовши на велику перерву з гандикапом "+8".

Незабаром після початку другої половини гри українці збільшили перевагу до "+10"... але господарі здійснили вражаючий ривок і вже на 27-й хвилині "Німбурк" вигравав 66:60!

Інтрига у матчі зберігалася до 37-ї хвилини. Однак чехи зарано вичерпали ліміт командних фолів в останній чверті, і будь-яке порушення правил в кінцівці зустрічі призводило до виконання двох штрафних у їх кошик. За наступні дві хвилини азовмашівці виконав 10 кидків з лінії (8 з яких реалізували), а ось "Німбурк" не набрав жодного очка.

Підсумковий рахунок - 94:86 на користь "Азовмаша".

Найрезультативнішими у складі українського клубу стали Ранчік - 27 очок і 11 підбирань та Юінг - 23 очки. У складі господарів найбільше очок набрали стали Сіммонс (21 очко), Пумпра (16) і Ламейн Вілсон (15).

Єдина Ліга ВТБ. Регулярний чемпіонат

Група В

Прага. "О2-Арена". 1838 глядачів

НІМБУРК (Прага, Чехія) - АЗОВМАШ (Маріуполь, Україна) - 86:94 (28:32, 18:22, 21:18, 19:22)