"Азовмаш" пробився в основну сітку Єврокубка

"Азовмаш" переміг "Вентспілс"© bkventspils.lv
Спорт 5 жовтня, 2011, 09:37 877
Команда Ацо Петровича перемогла "Вентспілс" у кваліфікації Єврокубку і потрапила до основної сітки турніру.

Маріупольський "Азовмаш" пробився в основну сітку Єврокубка, здолавши у фіналі кваліфікаційного турніру латвійський "Вентспілс" з рахунком 79:65.

На паркеті точилася затята боротьба. У першій половині матчу маріупольці здебільшого наздоганяли суперника. На останніх хвилинах першої половини гри "Азовмаш" зумів оформити п'ятиочкову перевагу.

Після перерви "леви" значно додали як в обороні, так і в атаці і блискуче провели більшу частину чверті відірвавшись від суперника на 14 очок.

Останній період " Азовмаш" розпочав невпевнено, і як підсумок через три хвилини рахунок став рівним - 62:62. Однак у заключні хвилини зустрічі "Азовмаш" проводив блискучі атаки, і дуже надійно зіграв у обороні. Як підсумок за шість хвилин українці набрали 17 очок, а латвійці лиш 3.

Єврокубок. Кваліфікаційний турнір. Фінал

АЗОВМАШ (Маріуполь, Україна) - ВЕНТСПІЛС (Латвія) - 79:65 (14:16, 23:16, 25:24, 17:9).

Азовмаш: Мінард - 24 + 2 перехоплення, Юінг - 18 + 5 передач, Ранчік - 13 + 8 підбирань, Різвіч - 9 + 10 підборів + 3 перехоплення, Печеров - 7

Вентспілс: Бакіч - 18, Янг - 14, Грей - 9, Я. Стрелнієкс - 6

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.Л.