"Азовмаш" удома розгромив білорусів

"Азовмаш" здобув третю поспіль перемогу / Фото: vtb-league.com

У четвертому турі "азовські леви" розгромили "Мінськ-2006" з різницею у 18 очок.

Маріупольський "Азовмаш" здобув третю поспіль перемогу у матчах групового етапу Єдиної ліги ВТБ. 26 жовтня приазовці перемогли білоруський "Мінськ-2006" з різницею у 18 очок.

З початку зустрічі маріупольці непогано діяли в атаці і на порядок надійніше оборонялися, що принесло свої плоди у першій чверті - 27:18.

У другій 10-хвилинці українці дещо скинули оберти, але не дозволили супернику скоротити різницю у рахунку. Проте вже у третій чверті маріупольці збільшили перевагу до 19-ти очок.

А в заключній 10-хвилинці команди показали яскравий атакувальний баскетбол.

Цього вечора складно було виділити когось у складі "Азовмаша", оскільки вся команда працювала на результат.

Свій наступний матч "Азовмаш" проведе 5 листопада у Москві. Суперником "азовських левів" буде московський ЦСКА, який ділить 2-3 місця з українцями.

Зазначимо, що у суботу свій третій матч на турнірі зіграє "Будівельник". Кияни прийматимуть лідера групи А "Хімкі". Пряму трансляцію дивіться на каналі "2+2" та на "Проспорті".

Єдина ліга ВТБ. Регулярний чемпіонат

Група В

Маріуполь. 2950 глядачів

АЗОВМАШ (Маріуполь, Україна) - МІНСЬК-2006 (Білорусь) - 95:77 (27:18, 22:20, 21:13, 25:26)

Азовмаш: Ранчік - 19 + 5 підбирань, Різвіч - 18 + 3 блок-шоти, Мінард - 11, Кольченко - 11, Кріспін - 10, Голубович - 9 + 7 підбирань, Юїнг - 9 + 7 передач

Мінськ: Хоукінс - 17 + 10 підбирань, Тростинецький - 15, Нокс - 11 + 8 підбирань, Кудрявцев - 10, Ходж - 9 + 7 підбирань + 8 передач, Коженець - 8